Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez most mit akar jelenteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit akar jelenteni? Igaz vagy sem?

Figyelt kérdés
Par nappal ezelott a volt baratom ejjel smst kuldott,azt irta ugy erzi hogy hianyzok neki.masnap reggel meg mar nem volt semmi...azt mondta hogy alkohol enyhe hatasa alatt ugy erezte hogy hianyzok neki,de aztan tobbet nem beszeltunk.fel eve szakitottunk es o volt az aki szakitott.3honapja mar nem is lattuk egymast.ez most jelenthet valamit vagy tenyleg csak az alkoholtol erzett igy?
2016. jún. 27. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alkoholtól írt SMS-t. Gondolom még nagyon sokszor eszébe jutsz. Tudom, mert ugyanebben a helyzetben vagyok én is. 28/F
2016. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha józanul nem akar veled lenni, akkor ne ámítsd magad. Nem tarthatod delíriumban, hogy ne hagyjon el.
2016. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a jó pillanatok hiányoznak neki...


pl nekem kapcsolatban és utána is hiányzott/hiányzik néha a barátnőm...

egy adott pillanatban erősebb az érzés, van valami kiváltó ok, ami miatt rátör a hiány, de később már nem (vagy csak kevésbé) hiányzol neki...


23F

2016. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!