Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ti egész nap beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti egész nap beszélgettek a barátnőtökkel ha nem találkoztok?

Figyelt kérdés

Az én párom nem egy nagy facebookos, most is délelőtt óta semmi életjelet nem adott magáról. A rokonaival sütögetnek úgyhogy tudom, hogy nincs bajban csak kicsit zavar, hogy nem ír. Bennem egyszerűen alapvető, hogy egész nap beszélgetni akarok vele. Persze őt nem baszogatom, nem akarok hárpia lenni. Csupán érdekelne, hogy más férfi hogy van ezzel.

18 évesek vagyunk.


2016. júl. 3. 19:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igaz én is nő vagyok, de az egész napos fbozás szerintem is felesleges. Mi alig beszélünk facebookon.

Nálunk úgy működik, hogy a párom hajnalban kel, és mivel én tovább vagyok fent, reggelre mindig kap egy hosszabb üzit. Ezzel indul a napja, hogy míg a munkahelyre utazik, válaszol.

Napközben semmi facebook, telefonon beszélünk pár perceket, de volt már hogy nem is tudtunk beszélni.

Amikor jön haza, akkor kb 10 perc fb, vagy hosszabb telefon 20-30 perc.

Ha nem találkozunk akkor este rám ír de akkor is max félóra fb, mert inkább telefonálunk akár 1 órát is. Fbon is csak azt beszéljük, ha linkeltünk egymásnak videót, eseményt, vagy vmi weboldalt.

Az esti fb meg telefonálás viszont teljes kimarad ha jön hozzám. Heti 7 napból 5öt nálam van.

Tehát a fb nagyon nulla az életünkben.

Viszont telefonon 2-3 óránként beszélünk, tájékoztatjuk egymást kivel mizu, minden oké-e. Nekünk nagyon bejött így!

23/N és 28/F

2016. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!