Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti szoktatok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok arról álmodozni, hogy valamikor teljesen váratlanul leszólít titeket egy szimpatikus férfi?

Figyelt kérdés
Vagy mondjuk ülsz egy padon, vagy bárhol, és arra gondolsz, hogy de jó lenne, ha most jönne egy szimpatikus férfi, és kezdeményezne?

2016. júl. 20. 12:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Igen, elég gYakran
2016. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

#5-ös vállaszát osztom. Szociális fóbiám van egyébként, úgyhogy nekem rémálom, ha idegenhez kell szólnom, zavarba jövök és leblokkolok. Nem tehetek róla.

Szerintem mindannyian jobban jártok, ha olyan lánynál próbálkoztok, akit ismertek legalább annyira, hogy volt alkalmatok pár szót váltani vele, vagy eltölteni némi időt egy társaságban.

2016. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
12: Végül is igen, nehogy véletlenül lehetőséged nyíljon a gyakorlásra és a fóbiáid legyőzésére, sokkal jobb megoldás elbújni, aztán majd csak történik valami. "Szeretem" a hozzád hasonló embereket, akik ahelyett, hogy a gyakorlással szépen lassan fejlődnének, és esélyt adnának önmaguknak is az ismerkedésre, kapcsolatra, inkább mindig a menekülést választják, mint a bátor sir Robin.
2016. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem szociális szorongásos betegségem van, és szintén zavarba jövök, ha valaki hozzám szól. Egyszerűen megijedek. Ettől függetlenül volt már rá példa, ilyenkor próbálok kedvesen mosolyogni, és kezelni a helyzetet, bármennyire is szorongok közben. Maga az a szituáció elég kellemetlen érzéssel párosul az izgalom miatt, de utána viszont jó érzéssel tölt el, hogy felfigyeltek rám, tetszettem, stb. Viszont álmodozni ilyenekről nem szoktam. Olyan van, hogy egyedül ülök valahol mondjuk, és arról álmodozom, hogy az a férfi, akihez annyira vonzódom, Ő jön épp arra és ül le mellém beszélni, érdeklődni, stb. Persze akkor még idegesebb lennék, mintha egy vad idegen jönne oda, ha a valóságban is megtörténne, de akkor is nagyon jó lenne, megérné...
2016. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%

#13, ne haragudj, de ez most így wtf? :D Adott egy kérdés, megválaszolom teljesen normálisan, aztán idejön egy random arc és leoszt a francba.:D

Én meg a "hozzád hasonló embereket" szeretem, akik azt hiszik, két mondat után képesek kiismerni bárkit. Miből gondolod, hogy nekem nem elég annyi ember, amennyivel jelenleg ápolok baráti vagy egyéb jellegű kapcsolatot? Honnan veszed, hogy nincs párom, vagy hogy egyáltalán akarok egyet? Na és azt, hogy nem dolgozom a magam módján azon, hogy kigyógyuljak a betegségemből? Mi van, ha egy éve még a lakásból sem mertem kimozdulni kíséret nélkül, és nekem óriási haladás már az is, ahol most tartok?

De a legfontosabb kérdés: mióta van neked bármennyi közöd is hozzám?

#12 voltam.

2016. aug. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%
# 12, elvileg ez egy felnőtt kategória. Zavarban legutóbb szerintem max. 13 éves koromban voltam, azért az nagyon komoly mentális zavar ha attól leblokkolsz hogy hozzád szólnak felnőtt korban. Mit csinálsz ha beszélned kell egy meetingen, előadást tartani vagy szex közben ha táncolsz, egy pasinak? Oké, tudom, hogy idegenekről van szó, de ez akkor is durva. Egy "szia, nem ismerkedem. Mosoly". Majd folytatod amit csináltáltál még egy 10 éves is ki tud bökni.
2016. aug. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy nem vagyok tisztában vele, mennyire hátrányos ilyen problémával élni? Nyilván azért járok pszichiáterhez október óta, mert ez szerintem teljesen rendben van... Világosan látszik, hogy lövésed sincs, mit jelent pszichésen sérültnek lenni. Köze sincs a gyerekességhez.

Azt kéne felfogni, hogy kijönni ebből a szarból nem napok vagy hetek kérdése, hanem sok esetben éveké. Hiába ostoroztok itt össze-vissza, attól még nem leszek egyik percről a másikra normális. Viszont már rajta vagyok az ügyön, és innentől kezdve nem értem, miért érzik itt többen is olyan rohadt fontosnak, hogy valamit mindenképpen beugassanak.

(A szex közben táncoláson végképp jól szórakoztam, biztos ez a legnagyobb szívfájdalmam 18 éves szűz lányként. Arról már nem is beszélve, hogy a szoc. fóbia sosem jelentett egyet azzal, hogy valaki gátlásos a párjával szemben.)

2016. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Teljesen meg tudom erősíteni a #17-es válaszolót! Ebből kikecmeregni nagyon nehéz, én már nagyon régóta szenvedek emiatt, pedig próbálkozom, szakemberhez is járok, stb. És igen, én is tisztában vagyok azzal, hogy ez nem normális. Viszont nem tehetünk róla, nem mi akarjuk így, én már depressziós is voltam emiatt, annyira rühelltem magam, hogy ilyen vagyok. Most se vagyok magammal kibékülve, de depis legalább már nem vagyok.

Amúgy teljesen lényegtelen is ezen győzködni itt egyeseket, mert aki ilyen vagy ehhez hasonló problémán/betegségen még nem ment keresztül, az megérteni úgyse fogja. Örüljetek neki, hogy Nektek nincs ilyen gondotok, nem is kívánom, hogy legyen! Csak ne másokat nézzetek le vagy "ócsároljatok" emiatt!

20/L (#14 voltam)

2016. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!