Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a párja/régi párja más nemzetiségű?

Figyelt kérdés
Elsősorban arabokra gondolok, de más is érdekel. Hogyan küzdöttétek le a vallási illetve kulturális különbségeket? Hogy alakult az életetek vele?

2016. aug. 2. 23:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hmm...nekem az eddigi barátőim közül mindegyik magyar állampolgárságú volt ,de volt/van bennük/benne más származás is.


Az első barátnőm magyar-német volt.

Én javarészt zsidó/német vagyok ,de van bennem magyar is és vallásos zsidó vagyok.

Vallási "vita" sosem volt ,kulturális se.

Mesélte ,hogy az egyik nagymamája Németországba született és szinte mindegyik nagyszülője német származású valamennyire. Mondta ,hogy el is vitte még kisebb korába

2016. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Folytatás:


Mondta ,hogy kisebb korába el is vitte valamilyen német nyelvű misére meg stb.... Amúgy római katolikus és szinte majdnem minden éve kint van Németországba.


A mostani pedig tót-szláv. Ő ahhoz a keresztény közösséghez tartozik ,amihez én is tartoztam ,amikor még keresztény voltam és nem vallásos zsidó.

Vele se volt se vallási ,se kulturális.


Ennyi. :D ;)

2016. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!