Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés

Udv!

A volt baratnommel, 2 es fel honapja szakitottunk, nagyon ossze vesztunk, nem is beszeltunk semmilyen formaban. A mult hetvegen volt a szuletesnapom, kaptam a notol egy nagyon kedves, meghato emailt amiben felkoszontott. A beszelgetsunk folytatodott, es a vege az lett, hogy elmentem hozza a masik varosba, ahol lakik. Rengeteget beszelgettunk, az elmult dolgok torteneseirol, es elmondta nekem, hogy nagyon szerelmes volt belem, es nagyon szeret velem lenni. Ez alatt az egy nap alatt, amit vele toltottem, tenyleg ugy ereztem, hogy meg mindig erez irantam, de vele ellentetben en nem mondtam semmit az erzesimrol, de nagyon jol ereztem vele magam, es nagyon jol esett a kozeledese felem. A sex kettonk kozott hibatlan, viszont nem tudom, hogy mit is erzek. Probalok az eszemre hallgatni es nem nagyon tartani vele a kapcsolatot, de emelett hianyzik, ha nincs velem. Tudom, hogy sokan jarnak hasonlo cipoben, ezert is kerdeznem meg, hogy ez csak egy ujabb fellangolas mindkettonk reszerol, vagy nem multak el az erzesek, csak atalakultak. En nem hiszek az exel valo baratsagban, sose mukodott, de O forditva latja a dolgot. Annyit mondott mikor eljottem tole, hogy, ha ugy alakul keresni fog, eljon hozzam. Meg annyit, hogy 10 evvel idosebb nalam a no. Koszonom! 28F



2016. aug. 8. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyértelmű a jelzése,újra szeretné kezdeni veled,és valószínűleg átgondolta magában,hogy miért jutott erre.Amennyiben úgy érzed képes lennél folytatni vele,akkor hajrá.
2016. aug. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!