Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csaljak meg a parjukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaljak meg a parjukat az emberek?

Figyelt kérdés
Pl mert nem eleg vonzo a baratnojuk ,vagy nem igen csinos,szep,?ha pl nem szeretik mert van folyton megcsalas?
2016. aug. 11. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

Tavaly volt egy arcra és testre gyönyörű, első látásra kedvesnek és törődőnek tűnő barátnőm májustól januárig. Ez idő alatt 2 szeretőm volt, AKIK KÜLSŐRE NEM NÉZTEK KI OLYAN JÓL, MINT A BARÁTNŐM. Az egyik szeretőm augusztus-október, a másik november-február közt volt. Miért csaltam meg? Több oka is van


1. Férfi vagyok és vágyom a változatosságra. Nem tudom elképzelni, hogy ugyanazt a lányt döngessem évtizedekig később sem. Nem mondom hogy harmincas családapaként heti szinten félrekú rnék, de

2. Fiatal vagyok és még kevés nővel voltam az életben. 80 évesen a hintaszékben dőlöngélve annál szélesebb mosolyom lesz majd, minél több szép lányt dugtam meg az életben.

3. A barátnőm elsőre belsőre is rendben volt, de később megláttam mennyire akaratos, próbál ledominálni és sokszor mennyire gúnyos, lekicsinylő hangvétele van velem szemben. Mikor ilyet tapasztaltam tőle, akkor elment a kedvem

4. Szexuálisan gátlásos volt. NEM SZOPOTT SOHA, az első hónapokban csak sötétben engedte csinálni, nem mert előttem meztelenkedni (miközben az arca és a teste is közel modell kinézetű volt tényleg). Az átlagosnál sokkal gátlásosabb volt.

5. Nem volt meg részemről lángoló, őrjítő, bolond szerelem iránta, inkább csak olyan kellemes, átlagos szeretet és jó érzés.


24/F

2016. aug. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

3-as! Úgy megértelek! Nekünk is ez volt a volt férjemmel! Kezdetben folyton szexeltünk, aztán egy idő után már csak én akartam. Kajtattam utána, ő meg lerázott, hogy fáradt, gondjai vannak, stb... :(

Nagyon egyet értek azzal, hogy nem mindig van oka a megcsalásnak. Vannak helyzetek, amikor az elhidegülés, a szexhiány miatt, de van hogy csak azért csalják meg az emberek a párjukat, mert nem tudnak maguknak parancsolni, vagy ettől érzik magukat jobbnak, izgalmasabbnak, hogy másnak is kellenek...

Minden esetre, undorító dolog szerintem! Aki már nem boldog vagy nem elég, ami otthon van, mondja ki! Ha nem tudják megoldani, akkor meg menjenek szét és utána lehet mással ágyba bújni!

2016. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10%

Itt a GyK-n pl megrökönyödtem rajta, de rengeteg nem szopó nő van, aki természetesen világbajnoknak mondja magát az ágyban és szépen meg is magyarázza, hogy nekem az nem kell, jó lenne vele anélkül is.

Én csak röhögni tudok rajtuk.


Ez az attitűd amúgy sok területen jellemzi a nőket.

Folyton meggyőzik magukat, hogy amit tesznek/nem tesznek, az mind jó és indokolt.

Bármilyen korábbi megállapodást képesek 3 perces öngyőzködés után felborítani, mert csak, mert már az a jó és mindenki másnak lapos legyen a pofája.

- eddig nem akartunk gyereket, de mostantól akar és kész

- eddig sminkelt, tornázott, mostantól nincs rá ideje

- eddig elég volt az együttélés is, mostantól házasságot akar

- eddig volt heti 4-5 szex, mostantól jó lesz neked az 1 is

És a kedvenc érvem tőlük: ha nem teszed meg, akkor nem vagy igazi férfi/nem szeretsz eléggé/jobb, ha szétválnak az útjaink

2016. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt hogy a nő egy idő utàn nem figyel a külsejére stb stb.....mert a férjek olyan ku..va jól néznek ki házasság vagy évekig tartó komoly kapcsolat után. Van egy rakás,elhízott,szőrös,kopaszodó,rosszul öltöző férj a környezetemben,annyi a különbség hogy a pasik nem stresszelnek ezen. Ők mindig el vannak ájulva maguktól.

Ja és hogy a kérdésre válaszoljak. Amíg a szex tökéletesen működik a kapcsolatban addig nem megy félre a másik. Ha valaki már nem kapja meg azt amire vágyik...na akkor már mennek erre arra.

2016. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!