Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetek ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ennyire szerencsétlen? Hogyan jussak túl ezen?

Figyelt kérdés

Minden amit építettem az évek alatt az most romba hull. Lehet kicsit kategóriát tévesztettem,-mivel szerelmi életemtől kezdve egészen célokig.

Olyan mintha bármibe belevágnék kudarc ér.

Kezdődik ott hogy egyetemre nem vettek fel, megjegyzem nem is volt hova mert nem indult a szak amit jelöltem a másiknak meg nem mentem el az alkalmasságiájára mivel nem úgy sikerült a matekom.

Fodrász okj-re tudok menni ha meg lesz a kellő létszám ha nem akkor dolgozni.

Párom több mint egy éve nincs, nem arról van szó nem lehetne de nem találok olyant akit magam mellett eltudnék képzelni.

Körülöttem mindenki megtalálja az ideálisat én meg tengődök egyedül mert a legtöbbje olyan értékeket képvisel amivel csodálkozom eddig életben maradtak. Minden napom ugyan az nem hoz új arcokat. Én nem interneten szeretném azt a valakit megismerni.

A nagy barátok sorban morzsolódnak le,nem számít valamelyik 15 éves barátság, vége a giminek és tovaszállnak... Másik része egyik napról a másikra talál valakit akibe hirtelen őrülten szerelmes s hanyagolják az embert csak a nyavajgással találnak be. Én örülök a boldogságuknak de én ezt nem így csinálnám.

S felmerül bennem a kérdés mit értem el az életbe... amibe belevágok ott elhasalok.

Volt már valaki ennyire maga alatt? Mit lehet csinálni hogy legalább a "nyomorultnak érzem magam" érzés elmúljon?

19/L


2016. aug. 12. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Azok az igazán értékes emberek, akik a padlóról fel állnak. Ehhez az első fontos lépés a felelősségvállalás. Például: Rajtad kívül senki nem tehet arról, hogy nem vették fel. Nem indult a szak? Menj másikra! Nem mész el alkalmasságira, mert úgy sem sikerült a matekod? Mért nem sikerült? Beletettél mindent amit tudtál? Nem? Akkor érettségizz újra, és tegyél bele mindent. Okj ha elindul? Nem hiszem, hogy 50 km-es körzetedben egy okjs fodrász tanfolyam lenne, annyit meg lehet egy nap ingázni tömegközlekedéssel.

Párkeresés. Te mit teszel érte? Várod, hogy egy férfi aki neked megfelel beugorjon az életedbe? Külsőddel elégedett vagy? Nem? TEgyél érte. Elmész konditerembe, közösségbe vagy, máris nagyobb az esély a dolgokra.

Nem akarsz interneten? Én se elsősorban itt szeretnék kapcsolatot, de nem szabad elutasítani ennek a lehetőségét sem.

A barátokkal te próbálod tartani a kapcsolatot? Érettségi után csak az igaz barátok maradnak, ha mindkét fél is akarja.

Ne haragudj a kioktató stílusért, nem akart bunkó lenni, tényleg nem. Nekem is leírták ezeket a sorokat 3 éve. Nem mondom hogy minden sínen van,nem. Viszont rengeteget fejlődtem, és megyek a cél felé, hosszú rögös az út, de meg fogja érni, én hiszek benne.

Hajrá, előre, jó utazást ;) 23/F

2016. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Kelj fel és küzdj, hogy egyik nap az álmaidat éld!"



Nem lehet, hogy túl hamar feladsz mindent? Sok minden nem jön össze elsőre. Akkor lehet próbálkozni többször, addig, amíg nem sikerül.


Ahogy észreveszem neked a pasi a legnagyobb gondod. Miért azzal foglalkozol? Miért nem a tanulmányaidra koncentrálsz?

2016. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam azt hittem idősebb vagy. Még csak 19 vagy nincs még veszve semmi. Diplomát szerezhetsz később is. A barátok meg már csak ilyenek. Nekem is a legjobb gyerekkori barátom ilyen ha van csaja felém se néz ha nincs akkor jön. Valahogy nekem amikor van barátnőm akkor sem hanyagolom el a barátaimat, mert ők azok akik mindig ott voltak nekem és lesznek. A barátnő meg nem biztos, hogy vele élem le az életem, ha meg igen akkor szeretném ha ő is részese lenne Mindennek és jóba lenne a barátaimmal(és itt igazi barátot értek nem csak havert), mert 10+ éves baráti kapcsolat után már olyanok mintha a családom lennének. De nem mindenki gondolja így. Neked meg fel a fejjel. Légy pozitív és hozd ki a legjobbat az életből.
2016. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!