Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Skacok! Azt miért nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skacok! Azt miért nem szeretik a lányok, ha a pasijuk oktatja őket?

Figyelt kérdés
Magyarázok a csajnak, az meg olyan fejjel hallgatja hogy "aha, nagyon klassz, de figyelj csak, mennem kell haza..." Ennyire szégyen a másik féltől tanulni?

2016. aug. 25. 20:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
az értelmeses beszélgetést nem lehet kiváltani tények felsorrolásával
2016. aug. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a kérdező a csillagászatban vagy a geológiában jártas, a lány meg a világirodalomban. Akkor ennyi erővel a lány is oktathatná a srácot, őt pedig teljesen zavarba hozná vele, pedig csak annyi, hogy nem az ő műfaja a téma.

Ha téged őszintén érdekel ez a lány akkor te is figyeled az ő reakcióját és az érdeklődését, nem biztos, hogy csak a narancsbőr vagy a divat érdekli és talán más témákra nyitottabban reagál...

Én a lexikális tudásnál nagyobbra értékelem az intelligenciát és az emberséget, empátiát.

Ezek a dolgok legalább annyira döntőek szerintem, mint hogy ki mennyire jártas egy területen vagy mennyi tudást tudott felhalmozni.

2016. aug. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon egyszerű: amikor egy ilyenbe belekezdesz, azt azért teszed, mert szerinted itt alá-fölérendelt viszony van.

Viszont egy normális párkapcsolatban ilyen nincs.


Azzal semmi gond nincs, ha a párok tanulnak egymástól, pl. az egyik jobban főz, és a másik ellesi a jobb fogásokat. A gond ott kezdődik, mikor az egyik (jelen esetben ugye te) azzal a meggyőződéssel áll neki a másikat kioktatni, hogy ő jobban tudja, elvégre ő okosabb, mert ő a férfi. A nőket meg amúgy is csak az érdekli, hogy a rúzsa illik-e a körömlakkjához.


Tudod, ha egy pasi így állna hozzám, helyből nekem is az ugrana be, hogy lerázzam, és lezárjam vele a kapcsolatot.

2016. aug. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
97%

"hol ott 1-2 pofon nem ártott volna hogy megtanulja, ha mondanak valamit, figyeljenek "


a magadfajtának kivánom hogy egy csapat 2 ajtós szekrény stílusú pasi úgy összeverje hogy a saját jó édes anyád ne ismerjen rád :) mert ha te ilyen kemény legény vagy hogy pofozkodáson jár az agyacskád, akkor az lenne a minimum, hogy a saját súlycsoportoddal kezdesz nem nőket akarsz pofozni. Bár a hozzád hasonló az, akire csúnyán néz egy jobb kiállású férfi, már tele a gatyó. Tipikus komplexusos kis görcs, aki a gyengébbeken éli ki magát. Férfiak között is van bőven, aki nem adja meg a tiszteletet embertárainak, érdekes őket miért nem akarod lepofozni, te nagy hős?? Jah hogy velük szemben alul maradnál.

2016. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
94%

valószínűleg arrogáns paraszt voltál. eleve ez a szóhasználat, hogy "oktatod".

ha meg nem is érdekli a téma, akkor mit lepődsz meg?

2016. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem oktatás, egyszerűen csak olyan dologról beszélsz neki, ami őt untatja és inkább hazamegy. Gondolom te is inkább hazamennél, ha más se hallanál a lánytól azon kívül, hogy a MAC legújabb sminkpalettája milyen színű szemhéjfestékeket tartalmaz. Akkor a te logikád szerint szerinted ez szégyen lenne a te részedről, hogy nem akarsz az új sminktrendekről tanulni tőle?
2016. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
83%
már eleve ez az arrogancia, hogy lányok csak sminkről hallanának szívesen. nyilván... magát közben feltünteti egy zseninek. :D
2016. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Ha nem érdekli, azt is megmondhatná, és akkor témát váltok.

Volt olyan barátnőm aki mindig odafigyelt és ő maga is kérdezett tőlem, ezért éreztem úgy, hogy a hasznomra vált a dolog.

Sajnos az volt gyakoribb, hogy a lány makacs volt, mint egy öszvér, valamit nagyon rosszul tudott, és ő akart kioktatni engem hogy én tudom rosszul, de ilyenkor se voltam vele tahó vagy flegma, hanem úgy fordultam hozzá, hogy "Drága! Ügyelj arra, hogy ne pampogjál túlságosan sokat, inkább figyelj rám jól, mert levezetem az egészet az elejétől, hogy jobban megértsd!" A lány erre olyan fejet vágott, mint akinek egy tüsszentés facsarja az orrát, aztán elkezdett kacarászni - és végül elismerte hogy igazam volt :))))))))

2016. aug. 30. 04:22
 29/33 anonim ***** válasza:
94%

"Drága! Ügyelj arra, hogy ne pampogjál túlságosan sokat, inkább figyelj rám jól, mert levezetem az egészet az elejétől, hogy jobban megértsd!"

ez a stílus eléggé visszataszító és arrogáns. nem csodálom, ha másoknak se szimpatikus. nem tudom te mit szólnál, ha ilyen lekezelően kioktatnának.

egyébként könnyen lehet, hogy f aszságokat beszélsz, és egyik hülye próbálja meggyőzni a másik hülyét. szóval ezt a fellengzős szövegedet nyugodtan kihagyhatod, mert inkább kínos.

2016. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Troll, ilyen nincs. Főleg, hogy utána a csaj neki "adott igazat".
2016. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!