Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Skacok! Azt miért nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skacok! Azt miért nem szeretik a lányok, ha a pasijuk oktatja őket?

Figyelt kérdés
Magyarázok a csajnak, az meg olyan fejjel hallgatja hogy "aha, nagyon klassz, de figyelj csak, mennem kell haza..." Ennyire szégyen a másik féltől tanulni?

2016. aug. 25. 20:40
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

13:09, már én magam sem emlékszem, mi volt a téma, te meg honnan is tudhatnád? Így kijelenti hogy "fszság" volt, elég merész elhatározás. És nem lekezelően mondtam, főleg nem arrogánsan. És azt minek neveznéd, amikor a pasas emígyen szóla élete szerelméhez: "Fogd be a pofádat, te szemét!" ???


16:18, attól hogy nem tudsz róla, igenis léteznek ilyen lányok.

Én se úsztam még egy medencében rozmárokkal, mégsem tagadom a létüket.

2016. aug. 30. 16:40
 32/33 anonim ***** válasza:
94%

nem a téma a lényeg. egy intelligens ember nem ilyen stílusban ír, mint te...

a pofa be se szép, de a tied is ugyanolyan gáz szöveg.

2016. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
91%

"Drága! Ügyelj arra, hogy ne pampogjál túlságosan sokat, inkább figyelj rám jól, mert levezetem az egészet az elejétől, hogy jobban megértsd!"


Ha egy ilyet lenyomnál nekem, többé nem kellene már "kioktatnod", az biztos! Ez a szöveg úgy bunkó, ahogy van, még akkor is, ha te ezt nem látod be, mert ugyebár úgyis neked van igazad és te tudsz mindent jobban. :) Lenéző, fellengzős, és abszolút unintelligens a stílusod. Nyilván az ocsmány beszéd is nagyon elítélendő, ami példát felhoztál, ezt senki nem is vitatta! De szerintem nem ártana visszavenned az egódból, mert eléggé el vagy szállva a tudásodtól és önmagadtól. Aki pedig elszáll magától, és ilyen arrogáns módon beszél a barátnőjével vagy bárkivel, mert azt hiszi, hogy mindent jobban tud, az nem intelligens. Lehet okos, de nem intelligens. Azt meg, hogy okosnak tényleg okos vagy-e, nyilván nem tudom, hiszen nem ismerlek. A stílusod és egód viszont erőteljesen átjön az itteni reakcióidból, ezért bátorkodtam azt véleményezni is.

20/L

2016. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!