Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Skacok! Azt miért nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skacok! Azt miért nem szeretik a lányok, ha a pasijuk oktatja őket?

Figyelt kérdés
Magyarázok a csajnak, az meg olyan fejjel hallgatja hogy "aha, nagyon klassz, de figyelj csak, mennem kell haza..." Ennyire szégyen a másik féltől tanulni?

2016. aug. 25. 20:40
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
80%

Nem valószínű, hogy érdekelte a téma, vagy nincs olyan szellemi színvonalon, hogy a bulvárnál magasabb szinten értékelje a mondandódat.

Én szívesen tanulok, feltéve, ha nem kéretlenül, lekezelő, kioktató stílusban akarnak magyarázni. Szóval például anyámnak is megmondtam pont a napokban, hogy nem kell úgy tennie, segítség címszó alatt, mint hogyha hülyegyerek lennék, mert nem első ízben vagyok abban a helyzetben, amiben most vagyok, sőt, ebben speciel jóval több tapasztalatom van, mint neki. Senkitől nem veszem jó néven, ha csekély értelműnek néz, vagy ha kéretlenül jön okoskodni.

A normális hozzáállással nem szokott bajom lenni, én is segítek abban, amiben tudok, ha valaki kéri.

2016. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom őt nem érdekelte az, amiről magyaráztál. Keress olyan barátnőt, aki érdeklődőbb, jobban érdeklik azok a témák, amik téged is, vagy legalább képes érdeklődéssel fordulni affelé, ami téged is érdekel. :)

Engem amúgy nem zavar, ha ilyen módon "oktat" valaki, tehát magyaráz, tanít. Csak cserében jó érzés, ha ő is érdeklődik az iránt, ami iránt én. Egyedül az zavar, ha lenéző módon próbálkozik valaki elmagyarázni ezt-azt, és játssza az eszét hozzá.

20/L

2016. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
8%
Mert ellettek eresztve, ellett nézve minden nekik, így szocializálodtak, hol ott 1-2 pofon nem ártott volna hogy megtanulja, ha mondanak valamit, figyeljenek és tiszteletet adjanak. Nem ez a pcsás flegmázás.. Mellesleg szrintem tökmindegy hogy mondják neki lehet érzelmesen nyálasan, de annak mi ereje ? Azt még inkább nem veszi komolyan.. 2 véglet lehet, mindkettővel önsajnálkozásba kezdenek. Ha megmondják érzelemmel neki, akkor azt ugy veszi annak nincs sullya elnapolható- végül ezzel kibujva ugy is el lesz felejtve a dolog, emellé azt gondolva h neki ne mondja meg senki. Ha az ember komolyabban mondja meg, akkor meg az a baj h ilyen bunkó meg senki nem beszélhet így vele.. S ezzel vigyázzunk mert sérül a lelki világa.. Tehát inkább a fegyelem kell, nevelés megmondani hogy Bzmeg én vagyok a férfi , ha mondok valamit nem fintorogsz meg húzod a szád.. Mert különben el takarodsz
2016. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom magam butának, de ha valami egyszerűen nem érdekel, az nem érdekel.
2016. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem érdekelte. Nekem is volt már ilyen, nem vagyok buta de vannak olyan területek amikről keveset tudok vagy semmit. Volt már olyan hogy kérdeztem valamit a barátomtól, amihez én nem értettem ő meg igen, és kb 3 mondatban el lehetett volna mondani a lényeget, ehelyett tartott egy negyedórás kiselőadás, pedig amúgy annyira nem érdekelt, sőt untam az egészet.
2016. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
97%

"miért nem lehetséges az élet a többi kőzetbolygón"


csak a naprendszerben lévő többi kőzetbolygón nem lehetséges a szén alapú élet, de a világegyetemben van még kőzetbolygó dögivel. A kérdésed azt sugallja hogy azokon a kőzetbolygókon sincs élet. Ha egy ilyen egyszerű összefüggést nem vagy képes felfogni, akkor szerintem ne "oktass" másokat, mert így is van épp elég buta ember a földön. (nem, nem magamra céloztam, bár nekem is van mit tanulni. ;-)

2016. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
73%

Ő kérdezett a kőzetbolygókról és te erre feleltél?


Mert akkor érthető a csalódottságod...

2016. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
A kőzetbolygós csak egy példa volt, nem szó szerint kell azt se érteni :D
2016. aug. 25. 21:48
 19/33 anonim ***** válasza:
97%
#18 Még egy egyszerű példánál is hülyeségeket írsz. Mire számítsunk komoly dolgoknál? :D
2016. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mi volt a párbeszéd lényege, de lehet, hogy lelombozó voltál. Pl. ha ő imádja az ufós teóriákat, de te kioktatod őt ilyen száraz dumával, akkor ne csodálkozz. Gondolod nincs tisztában a tudomány állásával? Arról nem is beszélve, hogy normális tudósok sosem állították, hogy nincs más bolygókon élet.
2016. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!