Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire fontos nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos nektek, hogy a párotok cuki legyen?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 21:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%
Noren Komának igaza van. +1 oda. Ha játékost értesz ez alatt, akkor az csak plusz, alapnak kevés, mint a vasárnapi tízórai.
2016. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fontos.

10 éve ugyanaz a párom és működik a dolog ;)

2016. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a magasságnak/ testalkatnak is köze van a cukisághoz. Magas nő nem lehet cuki?
2016. szept. 4. 22:53
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A barátom szokott cukin viselkedni, megcsinál pl ezt-azt magától amire akkor épp nem is kértem, ilyenkor cukinak szoktam tartani :)
2016. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
De, egy magas lány is lehet cuki, de elsősorban a pici lányokra asszociálok "cuki" alatt.
2016. szept. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasimnak fontos, hogy cukin viselkedjek, direkt provokálja, cuki állatos videókat és képeket küld, olyan kérdéseket tesz fel,mint "ki az én kiscicám?", "mit esznek az ilyen kiscicák", "ilyen kis hordozót fogok venni neked, ebben utazhatsz majd velem". Provokálja, hogy így viselkedjek. Egyetemi tanár vagyok, magamtól nem viselkednék "cukin". :D
2016. szept. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom annyira cuki, hogy elolvadok tőle. A nagy zöld szemei meg a göndör kis fürtjei, nem beszélve a tüneményes viselkedéséről. ♥

Ő az első akibe beleszerettem, szóval azt hiszem nekem nagyon fontos.

2016. szept. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon!!! Legyen zsigerből kedves, tehát ne megjátszottan, és lehetőleg minél több érzelem és empátia legyen benne. Az ilyen emberek tök jók, és nagyon szeretetreméltóak. Akik tele vannak érzésekkel, és igyekeznek mindig nem megbántani másokat, tehát finoman, kedvesen, barátságosan fogalmazni.
2016. szept. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mást jelent az, hogy cuki. Én pl. "cuki" típus vagyok a párom szerint... én magamról... ha lenne egy cuki-skála, azért nem a szélső ponton helyezkednék el. Tehát nem gügyögve beszélek végig meg nem vagyok egy ilyen csillámrózsaszínhellokitty típusú lány. De közben szeretek hülyülni, macskákat simogatni, viccelődni, bújni. Ez nem zárja ki azt, hogy viszonylag intelligens és amikor kell, akkor komoly legyek. De alkatilag sem tudnék ilyen férfifaló tudja, mitől döglik a légy típusú végzet asszonya lenni... ahhoz túl "cuki" az arcom.
2016. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Engem is szokott cukinak hívni néha, ha olyan gesztusaim vannak vagy reakcióim bizonyos dolgokra, nem nyávogás, csak szimplán arckifejezések. Egyébként az arcom is ilyen kis párnás alapból, nem vagyok kövér tehát nem zsírból, csak szimplán puha, és meg lehet nyomkodni, kb mint a kisbabáknak (az állam és az arcpárnákat). Meg állítólag cukin is mosolygok.

És általában 18-nak néznek, miközben 24 vagyok. :D

Én is szoktam az én páromat cukinak hívni néhány reakciója miatt, amúgy teljes mértékig férfi, de amikor a kedvemben akar járni, nagyon aranyos, mindig mondom neki. :)

2016. szept. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!