Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik a nagy Ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik a nagy Ő?

Figyelt kérdés

Az egyetlen (!), aki mellett mindenki más csak 'árnyék'. Jó, tegyük fel mással is boldog lehet az ember, de ha RÁ gondol, teljesen más érzések futnak át benne. Mintha a szerelem legfelsőbb szintje lenne. Valami természetfeletti, megmagyarázhatatlan, ami felrepít az egekbe, de össze is zúz(hat).


Létezik?


Tapasztaltatok ehhez hasonlót? Hogy lehet ilyenen túllépni?


2016. szept. 14. 20:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
22/l
2016. szept. 14. 20:14
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az elso igazi szerelmem a nagy O. Akivel mar nem vagyunk egyutt, viszont a mai napig erzem hogy o mas mint a tobbi. Ha kapcsolatban vagyok, akkor is erzem, hiaba szeretem az illetot...
2016. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2%
Létezik: Ő! De bebizonyítom, Wikipédián is létezik: [link] Őőő!!! De még a hányásban is szerepel: blőőő!!!
2016. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ilyen nincs. Egymást teszitek "nagy ő-vé". Ez már nem a rózsaszín szerelemről szól ilyenkor, hanem a maximális tiszteleten, elfogadáson, egymás odaadó "szolgálatán". Pont az a lényege, hogy ne zúzzon össze, mert nem a lila ködre alapozzátok a kapcsolatot, hanem igazi TÁRSA-i lesztek egymásnak.
2016. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kösz 3-as, ezt lenyúltad.
2016. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Igen,létezik!Ő-Ő az,aki az elején megbizserget,lángra lobbant,és akár még 30 év múlva is ott van Veled, hogy letörölje a könnyeid a szemed sarkából.- Szóval kihalt faj.
2016. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Noren1989 ***** válasza:
26%
Ha kikapcsolod a Capslock-ot, akkor nem.
2016. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezik.


pl.: szüleim, 32 éve házasok, 36 éve ismerik egymást. anyukám 11 év óta daganatos beteg, most az elmúlt 1 hónapban veszélyben volt az élete, apukám nagyon kiborult. ezen kívül minden kemóra, vizsgálatra elkíséri anyukámat, mindent megtesz (velem együtt) hogy anyukám állapota a körülményekhez képest tökéletes legyen.

2016. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
58%

Tudományosan nézve létezik. Hiszen ha fognád magad és ebben a pillanatban az összes férfit megismernéd és kipróbálnád a világon el tudnád dönteni ki a legjobb neked. De ez nyilván lehetetlen.


Reálisan nézve pedig több van belőlük. Ha magadat fejleszted és olyanná válsz, mint amilyen férfit akarsz magad mellé akkor idővel megtalálod. Lehet ő lesz a nagy ő egy ideig de mondjuk kinövöd és ő nem fejlődik veled, akkor majd jön egy másik nagy ő akivel abban a pillanatban vagytok egy szinten.


Van is meg nincs is. De legtöbben a mesebeli hercegről álmodoznak hogy jajj majd vele élem le az életemet és csak várnom kell, hogy egyszer betoppan. Na ilyen nagy ő nincs.

2016. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Sok nagy Ő létezik. De az tévhit, hogy egy találkozás után valaki már tudja, hogy ő egy nagy Ő. Valaki azzá válhat. Találhatsz mást aki azzá válhat? Igen. Csak egy nagy Ő lehet tehát? Nem.


33F - coach

2016. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!