Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vitatkoztunk a barátommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitatkoztunk a barátommal és azóta nem keres. Nem szeret?

Figyelt kérdés
Kicsit kemény dolgokat vágtam a fejéhez(ő volt a hibás), de aztán mondtam, hogy rendben hagyjuk. Ennek 2 napja és azóta nem keres. Még kint van neki, hogy kapcsolatban vagyunk. Ezek szerint, akkor még nem szakítottunk vagy most mi van? Én nem fogom keresni.

2016. szept. 19. 09:47
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom min vesztetek össze, de lehet ő is azt várja, hogy írj neki. Hát törd meg a csendet, mert ez sehova nem vezet, kérdezd meg tőle, hogy most akkor mi van vagy mi nincs köztetek...
2016. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
54%

???


miért neki kéne írnia?

te voltál paraszt, bocsánatot se kértél... akkor meg?

2016. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
70%
Mit vágtál a fejéhez?
2016. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Sokat csajozik és ezt szóvá tettem. Mire ő mondta, hogy csak engem szeret, nem akar mással lenni. Erre annyit írtam, hogy oké. Azóta semmi.
2016. szept. 19. 10:21
 5/52 A kérdező kommentje:
Fent van folyamatosan posztol facebookon, de nem ír.
2016. szept. 19. 10:24
 6/52 Noren1989 ***** válasza:
0%
A "csajozik" alatt egészen pontosan mit értesz? Teszi a szépet másoknak?
2016. szept. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Minden khm..magamutogató lány képeit likeolja. Ezen volt a vita. Mondtam, hogy éretlen, ha csajozni akar menjen, de akkor engem felejtsen el. Ő erre írta, amit az előbb mondtam. Utána nem folytattam, csak mondtam, oké, rendben.
2016. szept. 19. 10:32
 8/52 A kérdező kommentje:
De azóta egyáltalán nem keres. A kapcsolati állapotot nem szedte le, de ha annyira szeretne szerintem írt volna...
2016. szept. 19. 10:33
 9/52 A kérdező kommentje:
És most nem tudom, hogy ilyenkor mi van? Vegyem le én szó nélkül? De ez annyira gyerekes lenne.
2016. szept. 19. 10:34
 10/52 Költőnő? ***** válasza:
70%
Az az éretlen, ha egy kapcsolat dinamikáját és problémáit a fb határozza meg.
2016. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!