Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vitatkoztunk a barátommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitatkoztunk a barátommal és azóta nem keres. Nem szeret?

Figyelt kérdés
Kicsit kemény dolgokat vágtam a fejéhez(ő volt a hibás), de aztán mondtam, hogy rendben hagyjuk. Ennek 2 napja és azóta nem keres. Még kint van neki, hogy kapcsolatban vagyunk. Ezek szerint, akkor még nem szakítottunk vagy most mi van? Én nem fogom keresni.

2016. szept. 19. 09:47
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Nem fogok utána futni. Szerintem egy felnőtt nőnek sem esne jól ha a barátja ezt csinálná és még komikat is írna nekik néha.
2016. szept. 19. 10:50
 22/52 anonim ***** válasza:
65%
Hát, nekem nem tűmik felnőtt felfogásnak.. De lehet azért, mert nem volt sose akkora önbizalomhiányom, hogy egy facebookos lájkot sértésnek vagy fenyegetésnek vegyek. De azért az sem állapot, ha így maradtok, ez tényleg elég passzív-agresszív..
2016. szept. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
Van önbizalmam, de ha én megadom a tiszteletet és nem komizok kigyúrt pasik képe alá, akkor elvártam volna visszafele is. Persze, nem állapot, de mit tegyek?! Nem ír, akkor én miért próbáljam meg vele megbeszélni?
2016. szept. 19. 10:55
 24/52 anonim ***** válasza:
65%
"Szerintem egy felnőtt nőnek sem esne jól ha a barátja ezt csinálná és még komikat is írna nekik néha." - Én spec. egy olyan felnőtt nőt sem ismerek (pedig igen nagy a baráti/haveri köröm), aki ezen megsértődne vagy akinek ez rosszul esne.. Nekem is teljesen idegen. Furcsa, mennyire más körökben mozgok.
2016. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim válasza:
nem szeret. sőt mondok jobbat: rühell te hisztis tyúk xD
2016. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát van egy, nevezzük lány, aki kirak egy ilyen képet. Odaírja alá mint "idézet" persze, hogy Magányos vagyok, szükségem lenne egy ölelésre." És a te kedves párod erre reagál persze poénból, hogy majd én megölelgetlek. Kérdem én, mennyire esne ez neked jól?
2016. szept. 19. 10:57
 27/52 anonim ***** válasza:
57%
De igen, rosszul esne azoknak a felnőtt nőknek is, csak valószínűleg nem csinál ilyeneket a párjuk, ezért nem tudod. Az ilyen kommentek pont ugyanaz, mintha az orrod előtt mikor ott állsz pl mellette, leáll flörtölgetni a másik lánnyal. Csak a Facebook-ban még az a rosszabb, hogy ott nem csak esetleg hárman vagytok a dolog tanúja, hanem mondjuk 150-en.
2016. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 Költőnő? ***** válasza:
67%
Hát lehet, h korilag felnőttnek számítotok, de hogy agyilag nem... na az is biztos.
2016. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
63%

Miért te keresd? Mert különben sose zárjátok le, te pedig egyre jobban becsavarodsz a bizonytalanságba. Legyél te az okosabb. Nem feltétlenül kibékülni kell, de valamelyik irányba le lehet zárni. Alapvetően nem értek egyet a vita tárgyával, de ez nem az én dolgom, a lényeg, hogy van valami, amit nem tudtatok megbeszélni és most teljesen függőben van az egész kapcsolat, ami senkinek sem jó. Egy utolsó (higgadt és tárgyilagos) beszélgetést megér a témáról a dolog. Ha pedig ő még mindig hárít, te pedig nem tudod ezt elfogadni, akkor valszeg nem egymás mellett van a helyetek, ezt pedig jobb minél előbb kideríteni.


A 26-os kommentedre pedig annyit, hogy sehogy nem esne, teljesen semlegesen érintene. Mondjuk én nem is figyelem, miket lájkol a férjem, teljesen hidegen hagy a facebookos és egyéb netes aktivitása. A bizalom pedig maximális köztünk, szeret, tisztel, ezt egy ilyen komment nem venné el. Vannak női barátai, akiket köszönéskor például meg is ölel (a valós életben, nem facebookos kommentben), az se zavar, akkor majd pont ez zavarna? Számomra a gondolata is nevetséges.

2016. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:

senkinek nem esne jól, de ha a te barátod ilyen ezt te tudod vele lerendezni.


az én exem is lájkolgatott modelleket, olyan képeket ahol a fél csöcsük kint volt stb, de egy idő után sikerült megértetnem vele, hogy nekem ez nagyon rosszul esik és álljon le vele. (mondjuk ott az ő oldaláról beszólogatás is volt, hogy nem úgy nézek ki mint azok...)


ez meg, hogy te majd leveszed hogy kapcsolatban vagytok, egyszerűen nevetséges :D te sértődtél meg, téged bánt a dolog, akkor legalább annyi legyen benned hogy hajlandóságot mutatsz rá, hogy normálisan megbeszéljétek. a pasik teljesen máshogy működnek, ezt kéne megértened.

2016. szept. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!