Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vitatkoztunk a barátommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitatkoztunk a barátommal és azóta nem keres. Nem szeret?

Figyelt kérdés
Kicsit kemény dolgokat vágtam a fejéhez(ő volt a hibás), de aztán mondtam, hogy rendben hagyjuk. Ennek 2 napja és azóta nem keres. Még kint van neki, hogy kapcsolatban vagyunk. Ezek szerint, akkor még nem szakítottunk vagy most mi van? Én nem fogom keresni.

2016. szept. 19. 09:47
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Mivel nem keres, azt hittem, hogy ennyi. Megnéztem az adatlapját és ekkor jöttem rá, hogy ezek szerint nem.
2016. szept. 19. 10:35
 12/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat csajozik, mi a francnak akarnál egyáltalán kibékülni vele? Hagyd a francba, látod te is, hogy semmit nem érsz neki. Ne alacsonyítsd le magad ennyire, hogy még te fuss egy ilyen alak után..
2016. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
De ő azt mondja nem csajozik, az csak egy lájk és túlreagálom.
2016. szept. 19. 10:36
 14/52 anonim ***** válasza:
89%
Ja, hogy a csajozás alatt te a lájkolás mizériát érted? Akkor nem szóltam, retardált óvodás módjára viselkedtek mindketten, tökéletesen összeilletek.
2016. szept. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Igen, mert szerintem az nem normális, hogy van barátnője és olyan ismerős hölgyeket lajkol, akinek kint van melle, bikiniben pózol hátulról. Egy kapcsolatban lévő férfi nem csinál ilyet. Legalább is akiket én ismerek.
2016. szept. 19. 10:38
 16/52 anonim ***** válasza:
58%
Az én barátom se csinál ilyeneket, szóval teljesen jogos. Az éretlen fiúk csinálnak általában ilyeneket, akiknek közük nincs a facebook-on kívül nőkhöz.
2016. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg nem kell túldramatizálni pár facebookos gombnyomást és az a nem normális, ha valaki ezen hisztizik (nő vagyok). Nálam az sincs kinn, hogy kapcsolatban, na és akkor mi van.


Ha neked ez ekkora dráma, ő pedig nem látja a problémát és ezen úgy képesek vagytok összeveszni, hogy napokig nem beszéltek, akkor az igazság az, hogy mindketten dedósok vagytok egy kapcsolathoz. Legközelebb ezt a kérdést tessék a tini kategóriába írni, mert felnőtt ember ilyenen nem problémázik.

2016. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
Végre valaki. Köszönöm. És persze ha ezt szóvá teszem én vagyok a hisztis...
2016. szept. 19. 10:43
 19/52 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk tinik, felnőtt nő vagyok, de ezek szerint ő még nem elég érett egy kapcsolathoz. Én biztosan nem fogom őt keresni. Akkor így maradunk. Kapcsolatban, de nem beszélünk.
2016. szept. 19. 10:44
 20/52 anonim ***** válasza:
80%
"felnőtt nő vagyok" - hogyne :D akkor miért nem viselkedsz felnőtt módjára? :D ha felnőtt lennél nem hisztiznél a semmin meg nem ilyen passzív-agresszív módszerekkel próbálnád megoldani a "problémáid"... húzz a tini rovatba amíg agyilag gyerek vagy.
2016. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!