Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vitatkoztunk a barátommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitatkoztunk a barátommal és azóta nem keres. Nem szeret?

Figyelt kérdés
Kicsit kemény dolgokat vágtam a fejéhez(ő volt a hibás), de aztán mondtam, hogy rendben hagyjuk. Ennek 2 napja és azóta nem keres. Még kint van neki, hogy kapcsolatban vagyunk. Ezek szerint, akkor még nem szakítottunk vagy most mi van? Én nem fogom keresni.

2016. szept. 19. 09:47
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
40%

#39, na ne már.. milyen hibát látsz a gondolataidban?

Szerintem tök normális, ahogy kezelted a dolgot.

Ő meg egy agyhalott, tulajdonképpen mindegy, hogy "szeret"-e - ahhoz is kevés.

2016. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
63%

"nem is szeret, ha arra nem képes, hogy írjon. Akkor én miért?"

Basszus, úgy írsz, mintha 14 éves lennél!

NAGYON SÜRGŐSEN változtass ezen a szemléleten, ha valaha boldogulni szeretnél az életben!


Egyébként a 0%-os lepontozásból látszik, hogy mennyi tini jár erre... több, mint a tini kategóriában.

2016. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
90%

Sokan leírták ,hogy szerintük ezzel nincs semmi baj, meg a kérdező a hisztis tyúk.

DE csak Te döntsd el, hogy egy kapcsolatban mi az ami belefér neked és mi az ami zavar, mi az amit nem akarsz és nem tudsz tolerálni. Nagyszerű,hogy így egyesek olyan lazák, hogy egy ilyen teljesen hidegen hagyná őket,de mást meg bánt (engem pl. zavarna,pedig 8 éves kiegyensúlyozott kapcsolatban élő házas felnőtt nő vagyok). De akkor nektek egy agyilag éretlen,hisztis tyúk vagyok, hát ez van,legközelebb majd a tini kategóriába megyek :D.

A lényeg kérdező :ne alkudj meg azokban a dolgokban amik fájnak és rosszat tesznek az önbecsülésednek. A párod nem hal szerintem bele ha nem likeolja ezeknek a lányoknak a képeit, viszont neked se szúrja ki a szemed kiket nézett. Mint ahogy a strandon se illik szerintem bámulni kiesett szemmel, feltűnően más nőt/pasit a párom szeme láttára. Szóval te döntsd el belefér -e ez neked, ha nem ,akkor meg lépj tovább. A leírtak alapján(a köztetek lévő kommunikációhiány és konfliktuskezelés és játszmázás után) kétlem, hogy életed nagy,boldog ,végső kapcsolatát buknád.Sok sikert!

2016. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
Nem mondom, persze bennem is van hiba. Tudom, hogy egy picit talán túlreagálom és vitatkozni nem kellett volna, hanem szépen közölni vele, hogy ez nekem rosszul esik. Ezt aláírom. De hosszú hónapok után nagyon felgyülemlett bennem. Már leiratkoztam a profiljáról, hogy ne is lássam kinek, mit lájkol. Egyelőre még nem írtam neki. Lehet nekem kellene megtennem az első lépést, hiszen én voltam az, aki mérges volt rá. Többen is ezt mondták, ez igaz. ...Mindegy. Átgondolom a dolgokat, hogy mit is szeretnék, mert ezzel csak azt érezteti velem, hogy neki másfajta nőkre van szüksége.
2016. szept. 19. 17:29
 45/52 anonim ***** válasza:

Biztosan van benned is hiba, de nem ebben a dologban.

Te elmondtad, mi esik rosszul, ő meg lelép, és hallgat, mint egy sült-paraszt.

Ha írsz neki, úgy fogja érteni, hogy "győzött", és tovább csorgathatja a nyálát, mindenféle macákra.

2016. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
59%

Jó, hogy felismerted, hogy ezt nem így kellett volna kezelni, ezt lehetőleg hosszútávon is jegyezd meg, és alkalmazd.

Ő szerintem nem feltétlenül azért nem keres, mert nem szeret, hanem mert te rövidre zártad a beszélgetést, haragudtál rá, ő pedig teret ad neked, hogy lenyugodj, mivel nem akarja a vitát újrakezdeni. Nem is kíváncsi erre.

Én is feleslegesnek tartom, hogy emiatt vita legyen, de ha valami rosszul esik az embernek, azt jobb mihamarabb közölni a másokkal, mert ha felgyűlik, akkor hiszti lesz belőle, a másik pedig teljesen jogosan csak pislog, mint hal a szatyorban. Felnőtt emberek is sokszor kiakadnak gyerekes dolgokon, csak másképp kezelik őket.

Szerintem írj rá nyugodtan, mondd el neki, mire jutottál, és hogy vártad, hogy írjon, de beláttad, neked kell. Beszéld meg vele, mi legyen a továbbiakban, te mit szeretnél, és hogyan, aztán hagyd, hogy ő is megtegye ezt, keressétek meg a közös nevezőt, és lépjetek túl a dolgon így vagy úgy.

2016. szept. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:
Igen, akkor nagyon mérges voltam és azonnal el is köszöntem tőle, nem akartam folytatni a beszélgetést. Ő azt várja, hogy lenyugodjak én pedig azt hiszem azért nem keres, mert nem szeret. Valóban gyerekesen hangzik. :)
2016. szept. 19. 18:12
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon könnyű téged befolyásolna, azt látom.

Ha két napig nem keres, akkor szarik rád, ezt olyan nehéz elhinni?

Nehogy már bűntudatod legyen!

2016. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
59%

Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok? Lehet azért nem keres, mivel te mondtad neki, hogy ok, hagyjuk - ezért nem ír, nem keres. Lehet, hogy ő azt hiszi, hogy már elhagytad-és csajozik tovább, nem csak lájkokkal. Az , hogy kint van még neki, hogy kapcsolatban, semmit nem jelent..


Sokan vannak kapcsolatban, mégsem teszik ki, Ugyanez fordítva.

Azt sem írod ki, hogy éppen most ezzal meg azzal szexeltél...

2016. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Nem tudom, valaki idetalál-e. Írtam neki, megbeszéltük dolgokat. Azt mondta ő is keresett volna, de hagyott egy kis időt, hogy megnyugodjunk mind a ketten. Azt mondta, hogy egy lájkban nincs semmi és én is lájkolok pasikat. Megbeszéltük, hogy megpróbáljuk ezeket csökkenteni én pedig megígértem, hogy változtatni fogok és nem fogom nézegetni, hogy mit csinál a neten. Szerinte ez nem számít, megbízik bennem, szeret engem és ez a legfontosabb. Köszönöm szépen a válaszokat, a jó tanácsokat. Igyekszem érettebben kezelni a dolgokat és hagyni neki szabad teret, nem megtiltani neki dolgokat. Sok puszi nektek!
2016. szept. 20. 16:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!