Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen tulajdonságokkal találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tulajdonságokkal találok magamhoz illő fiút, aki szeret majd? :D

Figyelt kérdés
Kissé "kislányos" arcú vagyok 21 évesen Nem vagyok csontsovàny,de a kövértől is nagyon messze állok,hosszú fekete a hajam,barna a szemem. Belső: kissé érzelgős vagyok( elviselhetően), nem lógok mindig a párom nyakán,engedek neki teret. Ha menstruálok nem vagyok agresszív,kivéve nyáron,de olyankor se máson töltöm ki az ideget,hanem alszok.Szeretek főzni a pasimnak,szeretem ha szeretget engem(persze én is őt:)) ,szeretek esténként sétálgatni,szeretem a természetet,az állatokat.A távkapcsolatban már nem hiszek. Hétvégente szeretek filmezni vagy Disney mesét nézni :$:DDD . Kissé bolondos vagyok(nem úgy kell elképzelni hogy az utcán hangosan röhögök stb..) Szeretek viccelődni,kisse vagány típus vagyok. Nem öltözök kihívóan,inkább a pulcsikat,a farmerokat szeretem. Nem várom el a fiútól,hogy 10/10es legyen(azt se,hogy 10/9es :D) Nem várom el hogy kocsija legyen. Csak azt hogy hűséges legyen,tiszteljen, szeressen. :) Cserébe én is megadok neki mindent amire vágyik. U.i: Nem társkeresési célokra használom az oldalt :D Bocsi hogy össze-vissza írtam a tulajdonságokat.
2016. szept. 23. 23:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Rengeteg pasinak ez alapján simán bejönnél. Nekem kicsit úgy tűnik a bemutatkozás, mintha egy tini írta volna.

Azért arra kíváncsi lennék, hogy a kislányos arc és a "mindent megadok, amire vágyik" dolgok mit jelentenek!

2016. szept. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag az ideális lány leírását adtad meg :)
2016. szept. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A sok önjelölt tökéletes hős lovagból rengeteget találsz itt, csak válogatnod kell. Egyik jobb, mint a másik... :D
2016. szept. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
Ez nagyon jó, amit leírtál :) Ha nem lennék ronda és alacsony, rád írnék.
2016. szept. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem pont az esetem vagy. Csak az a szomorú hogy egy pár puncifaló beelőzött és zaklatnak a privátjaikkal :(
2016. szept. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!