Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért "ijednek" meg tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "ijednek" meg tőlem azok a férfiak, akikkel boldog párkapcsolatom alakulhatna ki?

Figyelt kérdés

Akikkel eddig jártam az mind sablonos volt. Izmos, kigyúrt bunkók... Valahogy mindig az ilyenek találnak meg. Az ilyen férfiak között konkrétan válogatni tudok, de nem akarok. Elegem van azokból, akik tudják, hogy mennyire tökéletesek, akik büszkék arra, hogy milyen helyesek és tudják, hogy bármelyik nőt megkaphatják, akiknek minden vágya az, hogy megd*ghasson.

Nekem ennél több kellene. Az, hogy érdekelje más is, ami velem kapcsolatos. Persze ezt próbáltam a jelenlegi barátomnál is és felszínesen úgy is csinált mintha érdekelném, de valójában úgy érzem, hogy CSAK a szex az, ami köti hozzám + az, hogy büszkélkedhet velem (nem túlzok, a "barátai" megpróbáltak rám mászni, mert "hallottak rólam"...)


Na ezt nem akarom többet! Nálam 1000x csúnyább lányoknak olyan kedves, rendes barátaik vannak, akikkel tényleg törődnek. Úgy érzem, hogy konkrétan hátrány, hogy tetszem a férfiaknak. Ugyanis az olyan fiúk, akikkel talán boldog lehetnék, "nem mernek" kezdeményezni. Volt egy fiú, a barátnőmnek mondta, hogy látva az exeimet, nem is gondolta, hogy érdekelhetne. Most erre mit mondjak? Ez miért van? Mit kellene csinálnom?


2016. szept. 24. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Zsák a foltját szisztéma.Vegyél vissza az egódból,aztán talán érdemes leszel arra hogy egy normális pasi bepróbálkozzon.Csinibaba szerep az túl kevés,egyéniség és értelem se ártana.
2016. szept. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Fakocsi ***** válasza:
30%

El kell hogy keseritselek. Valoszinuleg a leirasod alapjan eselyt stem adsz Scott lekezeloen viselkedsz mindenkivel ski szerinted rangon alluli. Az iromanyodban tobbszor szerepel h csak a kulso is te milyen szep vagy stb stb. Nem beszelve arrol h beismered h MIT tartanak Roland az emberek.

Gondolom az ideal is Paso szep, he lyes okos gazdag vagy legalabb is igen stabil anyagilag es meg figyelni is fog rad. Meselj meg kerlek :D


Ha elfogadsz egy jotanacsot pakolj ossze es utazz minimalban legalabb 1 honapot. Lakj vadidegenekkel hostelekben turazz kirandulj. Meglatod mennyi jofej csavo van.

2016. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

"Izmos, kigyúrt bunkók... Valahogy mindig az ilyenek találnak meg."

Mert csak ezeket veszed észre. Hiába mennék oda hozzád, akármilyen rendes vagyok, olyan gyorsan ráznál le, még emléked sem maradna rólam.

2016. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, nem tagadom, hogy ezelőtt szempont volt a külső, stb... De már egy ideje egyáltalán nem. De attól nem változott semmi. Szerintem nem vagyok lenéző senkivel szemben sem. És honnan tudjátok, hogy nálam nincs "értelem"?
2016. szept. 24. 13:57
 5/18 anonim ***** válasza:
Biztos ijesztő vagy.
2016. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok izmos, kigyúrt bunkó, de nem is akarnék tőled semmit. Nem azért mert "megijednék", hanem mert több ilyen idiótával is kapcsolatban voltál már, és ezt elég megalázónak érezném. Amúgy meg az olyan lányok akiket csak guminőnek tartanak, azok rendszerint nem is érdemelnek többet, különben nem kerültek volna ilyen helyzetbe. Pláne többször is egymás után. Azok a csúnyább lányok akiket emlegetsz pedig sokkal értékesebbek nálad, akárhányan is szeretnének veled dugni.
2016. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jól van, most már látom, hogy a "nem izmos, rendes" pasik (ahogy magatokat leírjátok) is mennyire tudnak bunkók lenni :)
2016. szept. 24. 14:07
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem állítottam hogy rendes vagyok, de ez a helyzet. Edd meg amit főztél.
2016. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mindenki miért ennyire ellenséges, mikor fogalma sincs róla itt senkinek, hogy mi miért alakult így. De azonnal valakit le kell írni, amiatt, hogy voltak rossz döntései? Remélem nektek nem lesz...
2016. szept. 24. 14:19
 10/18 anonim ***** válasza:
Én speciel szívesen megismernélek.Ami a múltban történt az meg a múlt.
2016. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!