Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért "ijednek" meg tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "ijednek" meg tőlem azok a férfiak, akikkel boldog párkapcsolatom alakulhatna ki?

Figyelt kérdés

Akikkel eddig jártam az mind sablonos volt. Izmos, kigyúrt bunkók... Valahogy mindig az ilyenek találnak meg. Az ilyen férfiak között konkrétan válogatni tudok, de nem akarok. Elegem van azokból, akik tudják, hogy mennyire tökéletesek, akik büszkék arra, hogy milyen helyesek és tudják, hogy bármelyik nőt megkaphatják, akiknek minden vágya az, hogy megd*ghasson.

Nekem ennél több kellene. Az, hogy érdekelje más is, ami velem kapcsolatos. Persze ezt próbáltam a jelenlegi barátomnál is és felszínesen úgy is csinált mintha érdekelném, de valójában úgy érzem, hogy CSAK a szex az, ami köti hozzám + az, hogy büszkélkedhet velem (nem túlzok, a "barátai" megpróbáltak rám mászni, mert "hallottak rólam"...)


Na ezt nem akarom többet! Nálam 1000x csúnyább lányoknak olyan kedves, rendes barátaik vannak, akikkel tényleg törődnek. Úgy érzem, hogy konkrétan hátrány, hogy tetszem a férfiaknak. Ugyanis az olyan fiúk, akikkel talán boldog lehetnék, "nem mernek" kezdeményezni. Volt egy fiú, a barátnőmnek mondta, hogy látva az exeimet, nem is gondolta, hogy érdekelhetne. Most erre mit mondjak? Ez miért van? Mit kellene csinálnom?


2016. szept. 24. 13:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%

"Akikkel eddig jártam az mind sablonos volt. Izmos, kigyúrt bunkók... Valahogy mindig az ilyenek találnak meg."


Aha, és mert ilyenek találnak meg állandóan, neked el is kell fogadnod a közeledésüket, sőt biztos fegyvert tartanak a fejedhez, hogy "azonnal párkapcsolatba kell lépned velük". Tudod kit etess ezzel! :)


Lehet, hogy azok a nálad csúnyább nők bölcsebbek és jól tudnak választani, míg te megelégszel a gyenge muzsikusokkal is, mert az anyagon nem látsz túl. Anyag = izmos test, helyes arc, pénz és társai. Több tudatosságot neked!

2016. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: Azért nagyjából lehet azt tudni hogy mi történt, nem egyedi eset. Sőt ami azt illeti ez többnyire így szokott lenni. És azért vagyok ilyen ellenséges, mert alig akad olyan lány aki nem "olyan" mint te, vagy legalábbis SOKKAL kevesebb van belőlük mint a normális kapcsolatot akaró fiúkból. Konkrétan ellehetetlenítitek nekünk a párválasztást, mert így egész egyszerűen nincs kit választani. Ehhez te is hozzájárultál, én pedig ezúton köszönöm ezt meg neked.
2016. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Igen? Mindenkinél ez van? Nem akartam leírni, mivel annyira személyes és erre nem is akarok semmit fogni, egyszerűen ahhoz szükséges, hogy valaki megértse, hogy 23 évesen hogyan kerültem ide és hogy miért akarok változtatni.


A nővérem 11 éves volt, én 8 amikor apám egyik napról a másikra elköltözött. (Nyilván nem ennyi idő alatt romlott meg a szüleink kapcsolata, de mi gyerekként így érzékeltük)

Sírva könyörögtünk apánknak, hogy ne hagyjon minket anyánkkal. Apánknak akkor már volt valakije. Nem is telt sok időbe, mire meglett az első közös gyerekük, aztán a második. Minden második hétvégén mehettünk hozzájuk, és az új párja is kedves volt, tehát nem volt ilyen szinten probléma. De én és a nővérem nagyon elkeseredettek voltunk, amiért apánknak konkrétan új családja lett, ahova minket napi szinten nem akart. Ugyanis mi minden vasárnap este sírtunk, mert nem akartunk anyánkkal lenni.

Ezzel párhuzamosan anyánk alkoholista lett. Összejött egy nála jóval rangon felüli férfivel ( a főnökével), akinek családja is volt. Én és a nővérem ismertük a gyerekeit és a feleségét. A férfi hozzánk is eljárt, de nekünk ezt a titkot őriznünk kellett. Persze apánk tudott róla. Sajnált is minket és hogy a lelkiismeretét csillapítsa mindent megvett nekünk, amit csak egyszer kiejtettünk a szánkon. Mindig a legújabb ruhákba jártunk, minden márkás volt rajtunk, mindenki irigyelt minket a suliban, mert nem volt olyan, amit ne kaptunk volna meg.


Aztán egy idő után nekem ez kevés lett. 14 évesen lefeküdtem az egyik osztálytársammal. A legmenőbb fiú volt. (Vele egészen 18 éves koromig "tartottuk a kapcsolatot")

Aztán középiskolába kerültem. Tele volt a suli gazdag, jóképű fiúkkal akiknek nagyon tetszettem. Azzal jöttem össze akivel akartam. Nem akartam semmit csak azt, hogy mások irigyek legyenek rám, mivel én nagyon nem akartam abban a helyzetben lenni amiben voltam. A nővérem közben elment egyetemre és anyámmal ketten maradtunk, akit időközben elhagyott a szeretője. Egyre többet ivott és én már harmadikos középiskolásként egyetemistákkal jártam. Általában 3 hónap után mindig odaköltöztem hozzájuk, csak hogy anyámmal ne kelljen élnem. Őt mondjuk nem is érdekelte.


A helyzet így fajult el eddig. Gyerek voltam amikor ebbe belekerültem, és nem látok kiutat, egyszerűen mindenki egy dolgot akar tőlem. Egyébként a nővérem sem járt jobban. Apám fizette neki az egyetemet és amikor 3x ismételte meg az első félévet, közölte a nővérem, hogy mégsem akar egyetemre járni. Ő is ahogy lehetett elment otthonról.


Min változtassak? Hogyan álljak úgy a férfiakhoz, hogy ne gondolják rólam azt, hogy "csinibaba" vagyok, ahogy itt írták?

A normális válaszokat köszönöm!

2016. szept. 24. 14:56
 14/18 anonim ***** válasza:
Így már más a sztori. De akkor is azt mondom, legyen benned tartás. Nem szex által kell elismerést kivívni a férfiaktól, mert te most pont azt csináltad eddig, amitől valahol undorodsz is. Tűzz ki konkrét életcélokat, hivatás, hobbi, akármi terén, amit mindenképp el akarsz érni, bármi áron, ami korrekt utat jelent persze. Kerülj tisztába önmagaddal, hogy mit miért csináltál és teszel, mert ha nem ismered meg magadat, ugyanez fog folytatódni a rossz eddigi minták miatt.
2016. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

egyrészt sajnos nem hiszek a tulajdonságok nagymértékű változásában, előbb-utóbb úgyis visszajön az elfojtott hülyeséged, h neked egy menő pasi kell, vagy csak simán behülyülsz simán.


nem tudom, h milyen nagy településen laksz, de sztem nem csak egy pasid haverja tudja ezt, h mekkora ribi vagy, és sokan így fognak rád tekinteni, ez előfordul sajnos a ribiknél.


Talán a ruházatodat kellene először is visszafogottabbá tenni, lehet, h rosszul képzellek el, de vhogy egy műpcsának képzellek el, aki kidobja a cickókat, de legalábbis szexi rucikban mászkál, már bocsánat ezért.

De lehet, h pont neked lenne jó az internet kép nélküli ismerkedése, nagyon sokat meg lehet tudni írogatásból is, ha megfelelő embert találsz hozzá. :) Sok sikert. :)

2016. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Neked kéne nyitnod a szerényebb, kedvesebb férfiak felé, mert a külsőddel és a stílusoddal beskatulyáztad magad egy "olyan" nővé. Valószínű ez miatt, ha csak vársz, továbbra is az egoista és sötét férfiaknak lesz elég önbizalma hozzád.
2016. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ui: Az is csak azt bizonyítja hogy rengeteg ilyen lány van, hogy az előzőekhez hasonló válaszaim folyamatosan 0 és 10% közé vannak pontozva. Ami különösebben nem érdekel, de ha magadra ismersz akkor gondolkodj el ezen azért te is, és tegyetek valamit annak érdekében hogy ne ez legyen az általános.
2016. szept. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Fakocsi ***** válasza:
64%

Ok most nyers es egyszeru leszek. 6 eves voltam amikr apam meghalt mert egy szanalmas alkoholista f*** volt. Ettol meg nem lettem se narkos, se strici, es az allatokat sem bantom. A korulmenyekre gofni azt h ribizli vagy eleg szanalmas.


Ha mindenki k*va lenne akinek egy kcsiit is nehezebb az elete, akkor nem is leteznenek normalis emberek.


Egyszeruen egy jolerezted magad h kkozonsegesen tucat p*csa modjara billeghetsz az izommanneren, most meg lassan jon kapuzarasi panik, aztan be fostal, h nem akarnak neked gyereket, de meg csak el sem akarnak venni, mert szimplan be vagy arazva.


Mennyi ilyet ismerek. Hidd el nem te vagy az egyetlen. Nyilvan az arcodba ezt igy nem mondanm meg, hanem biztatnalak, h lesz ez meg szarabb is :D

2016. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!