Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól tettem, hogy lemondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy lemondtam róla? N (30)

Figyelt kérdés

megismerkedtünk munka kapcsán, barátság, majd szerelem lett belőle.

ő párkapcsolatban él, így nem léptünk át egy határt, csak megfogalmaztuk egymás felé az érzéseinket.


először azt mondta, fontos vagyok neki és szeret, de nincs ereje újra kezdeni valakivel, marad a párja mellett.



majd miután elmondtam neki, hogy szeretem, a véleménye változott, és már nem akart volna elengedni, de én akkorra már úgy döntöttem, hogy lelépek tőle, hiszen ő a párjával tervez.


de a vallomásom után ő elbizonytalanodott, és most mégis engem akarna.


jól döntöttem?



2016. szept. 27. 01:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ mire akarna téged....

Én még simán belemennék így de csak miután hivatalosan elvált.

2016. szept. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem házasok
2016. szept. 27. 01:16
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól döntöttél!
2016. szept. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
miért döntöttem jól?
2016. szept. 27. 01:25
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Jobban döntöttél, mintha téged döntött volna meg az ipse.
2016. szept. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem házasok akkor pedig zárja le a kapcsolatát mielőtt ti köztetek bármi is lesz...
2016. szept. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha igazán akar téged,akkor megszerez,szóval várjál és meglátod,h mit is akar pontosan!
2016. szept. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Jól döntöttél.

Ha tényleg téged akarna, akkor már szingli lenne, hogy tiszta lappal kezdhessen, és nem élne együtt mással.

Csak ráérzett, hogy meginogtál, és reméli, hogy a szeretője leszel.

Hidd el, ha rossz a kapcsolata, akkor kilép belőle, anélkül, hogy egyáltalán képbe kerül egy harmadik. De ő még mindig nem szakít: csak duma, hogy boldogtalan.

2016. szept. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nekem azt mondta, rossz a kapcsolata, hiányzik neki a szerelem, szex, intimitás, és boldogtalan a párjával
2016. szept. 27. 06:56
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden ff ilyeneket mondd,csak hogy minnél elöbb ágyba vigye a kiszemeltek...szexre tartott volna téged,már majdnem beadtad a derekad,azért próbálkozik...már rég otthagyta volna a nőjét ha komolyan akarna valamit tőled,.
2016. szept. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!