Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól tettem, hogy lemondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy lemondtam róla? N (30)

Figyelt kérdés

megismerkedtünk munka kapcsán, barátság, majd szerelem lett belőle.

ő párkapcsolatban él, így nem léptünk át egy határt, csak megfogalmaztuk egymás felé az érzéseinket.


először azt mondta, fontos vagyok neki és szeret, de nincs ereje újra kezdeni valakivel, marad a párja mellett.



majd miután elmondtam neki, hogy szeretem, a véleménye változott, és már nem akart volna elengedni, de én akkorra már úgy döntöttem, hogy lelépek tőle, hiszen ő a párjával tervez.


de a vallomásom után ő elbizonytalanodott, és most mégis engem akarna.


jól döntöttem?



2016. szept. 27. 01:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kérdés az, mire akar most téged? Barátnönek v szetetőnek?
2016. szept. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha rossz a kapcsolata, akkor miért nem lép ki belőle?
2016. szept. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lép ki,mert nem olyan rossz az a kapcsolat...csak változatosságra vágyik...
2016. szept. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Költőnő? ***** válasza:
100%

Azért az nekem elég gáz, hogy szar a kapcsolata, de: ki nem lép belőle, meg a problémát nem oldja. Ez kicsit gerinctelen számomra. A másik fontos kérdés, hogy a barátnője tud-e arról, hogy szar a kapcsolat, kifelé kacsintgat, vagy max annyi van meg neki a térképen, hogy vannak esetleg problémáik, de majd megoldják őket. Vagy még ez sem, és úgy tudja, hogy minden a legnagyobb rendben.

Azért gondolj bele, hogya ti szerelmetek sem lehet örök, neked hogy esik majd, ha egy szép napon elédáll és közli, hogy beleszeretett vki másba és akkor helló?

Sztem egy ember jelleméről sokat elárul, hogy egy szar kapcsolatból hogy száll ki. Az nekem nagyon gyáva és visszás, ha egy szar kapcsolatot csak úgy képes lezárni vki, hogy vergődik, szenved, de azért ki nem lép, hanem megvárja, míg jön vki, aki kimozdítja ebből. Ez nagyon gyáva dolog sztem.

2016. szept. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

#9 ez a jol bevalt sablon duma.


Ha elhagyja a parjat es eled all h szabad ember es randizna,na az a korrekt ut.


Egyebkent vegre egy gerinces no!!

2016. szept. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen minden férfi ilyeneket mondd,mind egy hazug disznó.
2016. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

9#

Hát, tudod azzal mégsem lehet olyan könnyen csajozni, hogy "A kapcsolatom a párommal nagyon jó, az ágyban is bevállalós, igazi konyhatündér, és imádom a humorát. Csak ha lehet, és sose derül ki, azért téged is szívesen dugnálak párszor. Benne vagy?"

Mindig, minden pasi ezzel a szöveggel indít. Egyrészt, mert így benned feltámad a versenyszellem, hogy megmutasd, hogy bezzeg veled milyen boldog lenne, és te milyen szenvedélyes szerető vagy.

Másrészt saját magát is próbálja meggyőzni, mert ha bevallja legalább magának, hogy csak félrelépni akar, mert egy gerinctelen, hűtlen sz.ar alak, akkor azzal azért nehéz megbarátkozni. Inkább keresi a hibákat a kapcsolatban, ha nincs, akkor majd csinál. És akkor onnantól "jogos", hogy félrelép, mert nem kap meg mindent.

2016. szept. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira szeretne téged, Veled lenne és ne hagyna menni téged, azért mert nincs kedve újra kezdeni mással. Ekkora b.romságot,jó nagy szerelem lehet. Tudod mondani mindent lehet,csak a tettei mást mutatnak.

A másik amit mondott hiányzik neki a szex, intimitás. Meg is van amit tőled . A szeretleket meg azért nyomja ,hogy reménykedj,hogy egyszer majd otthagyja a nőjét. Szóval nagyon jól döntöttél,csak szédített.

2016. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
54%
Az én szememben te is egy szar alak vagy meg a leendő pàrod is. Titàl egymàshozz illőek vagytok. Ő egy gerinctelen hamis ember te pedig hogy egy kapcsolatban lévőre ràcuppansz hàt ez sem egy jó jellemrajz. Sajnos a mai vilàgban ez teljesen elfogadott és természetes,pedig nem kellene hogy az legyen.
2016. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Neked kellene egy ilyen kapcsolatfüggő pasi? (Nem, még véletlenül sem férfi az ilyen, azoknak van gerince.)

Ha valami szar, akkor arrébb kell állni. Kész. Pont.

És ha netán veled lesz szar valami? Akkor is kifele fog kacsintgatni, miközben este melletted hajtja álomra az üres kis buksiját?

Felejtsd el, és keress valakit, aki szabad, és TÉNYLEG téged akar!

2016. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!