Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha többre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha többre tartom magam hotelszobáknál és pár drága táskánál, virágnál?

Figyelt kérdés

Szerető lettem 18 évesen. Vagyis mikor megismerkedtünk, nem tudtam, hogy felesége van. Itt volt Magyarországon és az egyik barátnőm barátjának az ismerőse, együtt vacsoráztak és a barátnőm elvitt engem is, mert a pasi látott egy képen és mondta, hogy találkozni szeretne velem. Szóval így ismerkedtünk meg.

Belezúgtam elég hamar, de nem a pénze miatt, vagy az ajándékok miatt, mert ezek hidegen hagynak. Nem azt mondom, hogy nem esik jól, mikor virágot kapok tőle, vagy elmegyünk valamerre, de nem ez fogott meg benne... Nem is tudom, mi. De már ott tartok, hogy nem is járok haza (egyetemista vagyok amúgy), mert csütörtöktől vasárnapig/hétfőig vele vagyok, utána pedig az egyetemen. És ebből áll az életem. Hogy rá várok.

De közben tudom, hogy ez nem jó, hogy többet érek pár ötcsillagos hotelszobánál, vagy 1-1 külföldi útnál, drága kiegészítőnél... Olyankor veszekszünk, elmondom, hogy nem akarom többet látni, de 3-4 napnál úgysem bírom tovább... Közben ajándékokkal bombáz, megígéri, hogy többet lesz velem, ő is jön majd, nem csak nekem kell menni, meg hogy elmegyünk ide és oda, jobban fog rám figyelni.

De ha nagyon ideges, akkor megkapom, hogy hagyjam csak el, úgysem találok nála jobbat, aki úgy szeretne, mint ő és aki mindent megadna, törődne velem. És attól félek, hogy igaza van... Nekem sosem volt senkim, mindenben ő volt az első. Pedig nem vagyok csúnya, vagy ilyesmi.

Ő pedig tényleg fél órán belül találna mást a helyemre, hiszen megvan mindene, jól néz ki, vicces, kedves. Nem is értem, miért van velem.


Fogalmam sincs, hogy mit csináljak.

Tudom, hogy ennél többet érdemlek és hogy idővel majd többet szeretnék (sőt, már talán most). Viszont félek, hogyha elhagynám, tényleg nem találnék senkit.


2016. okt. 4. 19:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha már úgyis pénzel téged, vehetnél rajta egy igen tartós gerincet magadnak. :)
2016. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

18 -as vagyok, a kerdesre reflektalva sztem el kell dontened h mit szeretnel. Ha szeretnel egy tartalmas, hosszutavu kapcsolatot egy korodbeli sraccal akkor a legjobb ha elkoszonsz a pasitol es olyan nincs, hogy "nem birod ki".


Megis mit nem birsz ki?:-)


Ertem, hogy szerelmes vagy es elhiszem, h nem a penzeert vagy vele de ha szegeny lenne sztem ennek a negyedet nem turned el. (Ezt most nem bantasbol irom, realitas). A gazdagsag/jokepuseg egy nagyon eros kombo egy nonek.


Masreszt o soha nem fog felvallalni, nem hagyja el erted a feleseget es ebben a kapcsolatban csak te serulhetsz, o ket perc alatt talal mast.

Attol felsz h te nem talalsz mas.....mar miert ne talalnal?


18 eves vagy, elotted az elet es hidd el gyorsan talalsz magadnak valakit, habar nem tudom mire ez a nagy sietseg:-)Ha a pasirol lebontod azokat a dolgokat amiket csak a penze miatt tehet meg azaz nagyvonalusag, lazasag, ajandekok hada, szoval ha mindezt lebontod atomjaira akkor marad egy leki serult felnott, akinek a moralja a zerohoz konvergal mert meg ahhoz is gyava h kilepjen a kapcsolatabol.


A kovetkezo pasi akit talalsz talan nem fog elhalmozni anyagilag, viszont ertekel, megbecsul es nagyon fog szeretni es ennel nincs fontosabb.

2016. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Aha, mar latom, hogy miert tart ennyire teged. Mert ennyit is ersz, ha ilyen buszken irogatod, hogy mennyit tapsolsz el... jo ez igy neked. Csak akkor tartsd magasan a tarifadat meg ugyesen a kezeidet, hogy a kovetkezo gazdad is ilyen legyen, es ne kelljen csatlakoznod a kolleganoidhez a nullas mellett :D.
2016. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
18%

19-es, 18-as vagyok


Jajjjmaaaar 18 eves gyerek, nem valami szamito 40-es norol beszelunk aki meg tudja is hogy mit csinal. Az elet nem igy mukodik, mindenkinek vannak gyengesegei, rossz dontesei, elhamarkodott pillanatai, rosszul valasztott szerelmei es sorolhatnam.....es ezert mindenkit el kell itelni? Ettol jobb lesz neked?


Az ilyen embereknek segiteni kell, szeretettel, turelemmel, megertessel. Ettol persze meg nem kell helyeselni azt amit csinalnak, de az, hogy valakit elitelunk az az illeton semmit nem segit. Ettol te nem leszel tobb, csak kevesebb.


Nincs olyan aki moralisan tokeletes es itt nem csak parkapcsolatrol beszelek hanem globalisan az eletrol, magarol. Senki. Zero. A moral utkozben alakul, formalodik a tapasztalataink alapjan, azok a dolgok es tortenesek formaljak amiket megelunk es ezert (is) kell masokat megprobalni megerteni.


By the way nem az van, hogy lelott egy embert es felszurta a fejet egy villara, hanem leallt egy nos pasival. Van kulonbseg.

2016. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha többre tartod magad, akkor miért nem csinálsz úgy?
2016. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#24/#18

Nem is a csajra értettem, ő még fiatal és naiv. A "férfiról" beszéltem.

19-es voltam

2016. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Dehogy érdemelsz te többet.

Pont jó ez így, ne hagyd el.

2016. okt. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, hogy a kérdező ezt csinálja, nem vagyok frusztrált.

Csupán a fair-play jegyében majd a jövőben ha találkozik egy normális sráccal, akkor számoljon már be neki, hogy egy időben prostituáltként dolgozott. Szerintem abban az esetben a srácnak joga lesz tudni, hogy a csaj csak egy ribi.

2016. okt. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!