Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni abban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni abban a helyzetben, ha valaki ugyan gondolkodásmódjában, ízlésvilágában, mentalitásában szinte teljesen megfelel, ugyanakkor semmit nem érzek iránta, inkább taszítást?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem az interneten egy lánnyal, akinek azonnal felkeltettem az érdeklődését, mert nem vagyok tömegember, mindenhez máshogy állok hozzá, mint az átlag. A filmes, zenei ízlésem is hasonló, jól el is beszélgetek vele. A facebook alkalmazása szerint szeret engem, ő a lelki társam. Találkoztam is vele, el tudtunk ugyan beszélgetni, de azt egy pillanatig sem éreztem, hogy közelednem kellene, inkább taszítást. Viszont 34 évesen lehet ez az utolsó lehetőségem, főleg ha azt is számításba vesszük, hogy nem nézek ki jól. Viszont mégsem szeretnék olyan kapcsolatot, amiben én minimális vonzódást sem érzek a másik fél iránt. Lelkileg ez kellene, de sajnos ez még nem azonos a lelki társ fogalmával. Na kíváncsi vagyok, biztos voltatok már hasonló helyzetben.
2016. dec. 6. 13:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem, ez a facebook mánia retardáltságra utal.
2016. dec. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy retardált vagyok, csupán tapasztalatból írom, hogy amikor épp egy másik embert hozott ki, mint esetleges szerelem, akkor épp valóban nagyon jó kapcsolatot ápoltam az illetővel, ezért elhittem. Valószínűleg úgy működhet, hogy a beszélgetéseket analizálja és feltár egy jövőképet.
2016. dec. 7. 00:53
 13/14 anonim ***** válasza:
Aha...
2016. dec. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem, hogy cseppet sem láttad szépnek, hasonlók. Hát így már értem, hogy egyáltalán nem tudsz hozzá vonzódni. Nagyon sajnálom, igen, ebből barátság viszont lehet, miért ne... Nem javaslom, hogy mást erőltessél, de az miért ne?
2016. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!