Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mit csináljak? Ássam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit csináljak? Ássam el magam? 22/F

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt mindenki ki fog csontozni verbálisan és meg is érdemlem. Rövid leszek: 4 éve van barátnőm és fél éve kitaláltuk, hogy nyitottabb kapcsolatban fogunk élni és mindketten elmehetünk néha randizni vagy beszélgethetünk lányokkal/fiúkkal szóval ilyen kis kaland féleség. Megegyeztünk, hogy pl szex nem lesz, de kell az ismerkedés izgalma és egy kis változatosság eddig oké volt minden. Az a probléma, hogy én már régóta nem igazán érzek semmit a párom iránt és inkább a szeretet tart össze minket mint a szerelem vagy szexualitás. Egyébként én már többször felvetettem a szakítást de végülis mégsem lett belőle semmi -barátnőm nagyon nem akarta , én elég jó parti vagyok neki minden téren- és nem is akartam bántani őt gondoltam jól elleszünk itt egymásnak nagyon max néha félrelépek vagy ilyesmi.


De kb három hete megismertem egy elképesztő lányt... Ugyan abba a buliba voltunk, táncoltunk szórakoztunk és minden jött magától, másnap rá is írtam és még aznap délután találkoztunk újból és ez így ment majdnem minden nap. Szépen lassan egymásba szerettünk, ő gyönyörű kedves és okos ha megkérdezné valószínűleg azonnal feleségül venném. Objektíven vizsgálva a dolgokat Őt akarom ez biztos, mindenben passzolunk. Pénteken nálam aludt és le is feküdtünk. Ezután még két este is itt aludt végig csak szeretkeztünk kb semmivel nem foglalkoztunk nem vettünk fel telefont nem írtunk vissza senkinek mégcsak nem is ettünk, egyszóval TÖKÉLETES volt minden.

DE van egy kis probléma... Nekem van barátnőm és ő ezt nem tudja... Amennyire eddig megismertem majdnem biztos vagyok benne, hogy látni sem akar majd ha bevallom, hogy kapcsolatban vagyok. Ha a barátnőmnek is bevallom ő is nagyon ki lesz bukva rám és valószínűleg ő is szakítani akar majd vagy legalábbis előbb utóbb már biztosan és két szék közül semmiképpen nem akarok a padlóra ülni. Viszont én a barátnőmhöz már nem igazán akarok visszamenni, szóval mindenképpen az a másik lányt akarom.


Mit csináljak? Hogyan szakítsak vele, hogy ne sérüljön bele túlságosan? Hogyan mondjam el a lánynak, hogy nekem van/volt barátnőm miközben randiztunk? Egyáltalán elmondjam e neki? Félek hogy úgyis megtudná valahogy. Talán ha elmagyaráznám neki, hogy mi már szakítottunk igazából mikor vele voltam megértené?!

Valami hasznos tipp esetleg?



2016. dec. 13. 21:43
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Bezzeg ha kidobnám akkor meg az lenne a bajod :DDD Hihetetlen vagy. Biztos jót akartál de nagyon kilehetsz már...Lehet neked sem ártana ha valaki jól betömködné a szemtelen kis szádat és jól ellátná a bajod :)))

Az én szívem már sajnos foglalt de biztosan találná rá jelentkezőt bőven, komolyan beszélek nagyon sok frusztrációd jöhet ilyen jellegű kielégületlenségek miatt. Én csak jót akarok neked hidd el tényleg , ígérd meg hogy megfontolod :)

2016. dec. 14. 01:25
 22/26 anonim ***** válasza:

Hát ezzel eléggé mellélőttél, mert van párom, akivel tökéletes a szexuális életünk :D

Amúgy nem, nem lenne baj, ha már rég szakítottál volna. Az lett volna az egyetlen korrekt megoldás. Akkor kellett volna, amikor megfordult a fejedben, hogy csak elvagytok, de nem az igazi, de majd max megcsalod. Vagy komolyan azt hitted, hogy ilyen hozzáállással normális dolog párkapcsolatban lenni? Hogy tudtál, és tudsz a barátnőd szemébe nézni? Hihetetlen.

2016. dec. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
14, itt egy 22 éves fiatal srácról beszélgetünk. Egyrészt nem vagy jósnő, másrészt meg ha igy is lenne, iylen fiatalon manapság ez majdhogynem természetes. A csóka ughyanúgy pofán lett volna röhögve, ha azt irja, hogy 22 éves, és meg akarja kérni a barátnője kezét .
2016. dec. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Figyelj megkaptad a választ. Senki nem fogja megveregetni a vállad, azért, hogy megcsaltad a barátnőd. És ez nem mentség, hogy "én már szakítani akartam, csak a jó szívem miatt..." Próbáld meg bemagyarázni ezt az új lánynak. Vagy fordítsuk meg a dolgot: mit szólnál ha te lennél szingli, és az új leányzó állna azzal elő, hogy amúgy van egy 4 éves kapcsolata, amiből amúúúgy ő már rég ki akart szállni, csak a srác "nem engedi". Hogy esne?


Azon túl, hogy én sosem csaltam, és sosem fogok, én a helyedben ezt tenném: megmondanám nagyon sürgősen a barátnőmnek, hogy a megbeszélt nyitott kapcsolat nem igazi kapcsolat, és hogy ahol ilyen felmerül, az a kapcsolat már régen halott! Szépen ásó, kapa, nagyharang, és az új lánykának ne mondj semmit... hacsak nem vagy benne biztos, hogy máshonnan megtudja.


És szedd össze magad, nem mentség a nyitott kapcsolat, meg semmi az ég világon arra, hogy hűtlen vagy.


26L

2016. dec. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A régit hadd el, mert már nem szereted. Az újjal kezdj kapcsolatot ha szeretnéd, mert a nyitott kapcsolat szerintem nincs rendben.
2016. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"azért nem szakítottam a barátnőmmel mert Ő NEM AKARTA. "


Mese habbal. AKi akar, az szakít.

2016. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!