Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mit csináljak? Ássam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit csináljak? Ássam el magam? 22/F

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt mindenki ki fog csontozni verbálisan és meg is érdemlem. Rövid leszek: 4 éve van barátnőm és fél éve kitaláltuk, hogy nyitottabb kapcsolatban fogunk élni és mindketten elmehetünk néha randizni vagy beszélgethetünk lányokkal/fiúkkal szóval ilyen kis kaland féleség. Megegyeztünk, hogy pl szex nem lesz, de kell az ismerkedés izgalma és egy kis változatosság eddig oké volt minden. Az a probléma, hogy én már régóta nem igazán érzek semmit a párom iránt és inkább a szeretet tart össze minket mint a szerelem vagy szexualitás. Egyébként én már többször felvetettem a szakítást de végülis mégsem lett belőle semmi -barátnőm nagyon nem akarta , én elég jó parti vagyok neki minden téren- és nem is akartam bántani őt gondoltam jól elleszünk itt egymásnak nagyon max néha félrelépek vagy ilyesmi.


De kb három hete megismertem egy elképesztő lányt... Ugyan abba a buliba voltunk, táncoltunk szórakoztunk és minden jött magától, másnap rá is írtam és még aznap délután találkoztunk újból és ez így ment majdnem minden nap. Szépen lassan egymásba szerettünk, ő gyönyörű kedves és okos ha megkérdezné valószínűleg azonnal feleségül venném. Objektíven vizsgálva a dolgokat Őt akarom ez biztos, mindenben passzolunk. Pénteken nálam aludt és le is feküdtünk. Ezután még két este is itt aludt végig csak szeretkeztünk kb semmivel nem foglalkoztunk nem vettünk fel telefont nem írtunk vissza senkinek mégcsak nem is ettünk, egyszóval TÖKÉLETES volt minden.

DE van egy kis probléma... Nekem van barátnőm és ő ezt nem tudja... Amennyire eddig megismertem majdnem biztos vagyok benne, hogy látni sem akar majd ha bevallom, hogy kapcsolatban vagyok. Ha a barátnőmnek is bevallom ő is nagyon ki lesz bukva rám és valószínűleg ő is szakítani akar majd vagy legalábbis előbb utóbb már biztosan és két szék közül semmiképpen nem akarok a padlóra ülni. Viszont én a barátnőmhöz már nem igazán akarok visszamenni, szóval mindenképpen az a másik lányt akarom.


Mit csináljak? Hogyan szakítsak vele, hogy ne sérüljön bele túlságosan? Hogyan mondjam el a lánynak, hogy nekem van/volt barátnőm miközben randiztunk? Egyáltalán elmondjam e neki? Félek hogy úgyis megtudná valahogy. Talán ha elmagyaráznám neki, hogy mi már szakítottunk igazából mikor vele voltam megértené?!

Valami hasznos tipp esetleg?



2016. dec. 13. 21:43
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
8-as: Hát nagyon gyönyörű, a legszebb lány akit valaha láttam (a legjobb popsija is neki van). És mégis nagyon szerény és kedves és baromi jó humora van folyton nevetünk ha együtt vagyunk. Hasonló dolgok is érdekelnek minket és amennyire eddig beszéltük a jövőbeli terveink is teljesen összegyeztethetőek sőt sok dologban ugyan úgy terveztünk. Egyszerűen nekem nagyon különleges és kész, a barátnőmnél sosem éreztem ilyen fajta "tüzet" .
2016. dec. 13. 22:29
 12/26 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg ilyesmit éreztél a mostani párod mellett is eleinte, csak ennyi idő után nehéz felidézni, főleg, ha már másért vagy oda meg vissza.
2016. dec. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
30%
12. Jaj csajok miért kell ez? Elképesztő, hogy minden férfit le kell szólni. Aki sikertelen a csajoknál azért szar ember, aki meg sikeres, az azért :)
2016. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
85%

13

Nem igazán értem, hogy mit akarsz ezzel mondani. Mi köze annak, hogy sikeres vagy sikertelen a nőknél ahhoz, hogy olyan miatt dobja ki a francba a barátnőjét, ami miatt pár éven belül a következőt is ki fogja dobni?

2016. dec. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy a mostani barátnőmnél nem éreztem ilyet :D Hát én jobban tudom mit éreztem mint te VALÓSZÍNŰLEG.

Egyébként ha már itt tartunk, hogy őt is úgyis dobnám meg megcsalnám, a jelenlegi barátnőmet sem csaltam meg soha, kivéve ez az alkalom és úgy hogy már kb évek óta nem érzek semmit iránta és még ki is találtuk ezt a nyílt kapcsolat hülyeséget.

Ezenkívül például a szex soha meg sem közelítette vele azt a szintet mint most ezzel a lánnyal. És nem azért mert az új lány ribi lenne vagy mert fiatalabb vagy szebb stb. Egyszerűen teljesen más liga a kettő egyáltalán nem éreztem hasonlót még soha. Én igazából már régen is szakítani akartam de csak a jó szívem miatt nem mentünk még szét.

2016. dec. 13. 23:15
 16/26 anonim ***** válasza:

Most mi a kérdés? Mert már megválaszoltad magad.

Szakítasz a jelenlegi barátnőddel. Egyébként is azt akartál már régebben, szerelmes sem vagy belé és azért annyira nem működött a kapcsolatotok sem, ha közben mindneki mással kavar.

2016. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Most ezzel komolyan menteni akarod magad? Csak rontasz a helyzeten. Tudatosan pazaroltad a párod idejét. Az eltelt időt SOHA nem fogja visszakapni.


"Egyébként én már többször felvetettem a szakítást de végülis mégsem lett belőle semmi -barátnőm nagyon nem akarta , én elég jó parti vagyok neki minden téren- és nem is akartam bántani őt gondoltam jól elleszünk itt egymásnak nagyon max néha félrelépek vagy ilyesmi. "

Aha, de nem akartad őt megcsalni, jó fej srác vagy te.


Alapból még nem is ítéltelek el, bár megérteni nem tudtalak, hogy miért nem szakítottál, de hát előfordul az ilyesmi, nem kell megkövezni téged, gondoltam. Viszont a legutóbbi kommented után egyre nagyobb féregnek tűnsz.

Mindenképp szakíts a barátnőddel, így is elég idejét raboltad.

Remélem a másik lány meg megtudja, mi a szitu, és instant visszakapod az élettől, hogy szemét voltál.

2016. dec. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Hát neked is hasonló boldogságokat kívánok akkor mint te nekem. És te már pontosan a legelejétől fogva elítéltél engem úgyhogy ne játszd meg magad legalább.

És látom ,hogy nem egészen jutott el a tudatodig az ,hogy azért nem szakítottam a barátnőmmel mert Ő NEM AKARTA. Nem én húztam az idején ő húzta az enyémet. De most szerelmes lettem és kíváncsi lennék ki az aki inkább maradna egy semmilyen kapcsolatban minthogy olyan lánnyal akibe teljesen beleszeretett.

Hogy mire voltam igazán kíváncsi a kérdésben? Mittudomén... Gondom van és kiírtam ennyi nem erre való az oldal? A legtöbben azt írták inkább ne szóljak az új lánynak és én közbe rá is jöttem ,hogy tényleg nem kéne szólni neki. De félek hogyha szakítok - egyébként még ezt sem tudom ,hogyan hiszen már többször próbáltam de barátnőmön valahogy mindig megesett a szivem - vele akkor esetleg dühös lesz és valahogy megtudja ki a másik lány és kitálal neki. Szóval fogalmam sincs most mit hogyan csináljak, már eleve szakítani rohadtul nehéz lesz vele 4 év után és hiába vagyok szerelmes még most is belesajdul a szívem mert nagyon sajnálom barátnőmet, nekem ő volt az első igazi kapcsolatom.

2016. dec. 14. 00:14
 19/26 anonim ***** válasza:
22%
SEMMI negatív érzésed ne legyen, a sok rib... anc kiír egy kérdést hogy megcsalta a férjét és mindenki megértő vele, és még tanácsolnak neki, lepippant 3 gyereket a csaj mert ő erre izgul és mindenki körbeugrálja hogy milyen ügyes, tök normális dolog kur..vulni, a te eseted semmi ezekhez, viszont muszáj elhagynod azt akit nem szeretsz és valahogy bevallani ezt a dolgot annak akivel folytatni akarod.
2016. dec. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

De mi az hogy ő nem akarja és akkor nem szakítasz?????? :DDD Ezt egyszerűen nem tudom feldolgozni. Ennyire hogy lehetsz szerencsétlen, de most komolyan? És ha még mindig nem akar szakítani, akkor elveszed feleségül, szül neked 3 gyereket, te meg vakarod a fejed, hogy de jó lenne szakítani, csak az asszony nem engedi? :DDDDDDDDDD


Amúgy nem ítéltelek el, csak szerettem volna felhívni a figyelmed, hogy nem biztos, hogy megéri eldobni mindent azért, hogy most 1 évig szupi legyen minden, aztán ugyanitt tarts.

2016. dec. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!