Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennetek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Neten megismertem egy sracot, 1-1,5 honapig csak irogattunk egymassal, kepeket kuldtunk egymasnak es nagyon jol kijottunk, elhulyultunk egymassal. A sors ugy hozta, hogy abban a varosban fogok vizsgazni ahol o lakik es mivel muszaj volt felmennem a vizsgahelyre igy talalkoztam vele es egyben meg is mutatta hova kell mennem.

Alapjaba veve jol kijottunk, jol elbeszelgettunk egymassal, nagyon aranyos a srac, de valamiert megis ugy ereztem, h nem jovok be neki megse.. legalabbis en abban a tudatban voltam. Talalkozas utan beszelgettunk meg 2 napig, de azok a beszelgetesek ilyen semmilyenek voltak.. nem igazan mondott semmit, majd 2 hetig nem is beszeltunk.

Aztan most karacsonykor ramirt, h kellemes unnepeket es elkezdtunk beszelgetni es azota is minden nap beszelunk. Szoba kerult a multkori talalkozas is, h o meg szeretett volna csokolni, de nem mert,meg zavarban is volt ami latszott is rajta kicsit.

Igazabol mondta, h szeretne ujra latni mar es bepotolni azt a csokot. Nem tudom hova rakni a sracot, hiszen 2 hetig nem is keresett a talalkozas utan.

Azonban arra is gondoltam mar, hogy mivel eddig mindig o keresett engem, en egyszer sem irtam ra, ezert o ugy gondolta, hogy engem nem erdekel o es mivel pont itt voltak az unnepek ezert kapora jott neki, h ujra irjon nekem.

Arra lennek kivancsi, hogy ti mit gondoltok errol a helyzetrol. Fogalmam sincs, hogy mit csinaljak,mivel bejon a srac elegge.

Minketten 21 evesek vagyunk.

Elore is koszonom a valaszokat.


2016. dec. 28. 22:25
 1/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Találkoznék vele. Amúgy kicsit nyúlbélának tűnik a srác, de az igaz, hogy egy párszor te is ráírhattál volna.
2016. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, meg is emlitette, hogy en miert nem kerestem.. csak furcsa nekem hogy most igy hirtelen a semmibol elobukkan 2 het utan :/
2016. dec. 28. 22:32
 3/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Na hát akkor tedd túl magad ezen a meglepettségen és ha neked is tetszik akkor neked is tenned kell érte. Ne tűnj érdektelennek, ne azt érezze, hogy te vagy az interjúalany ő meg az interjúztató, mert az mégjobban elveszi a kedvét.
2016. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :)
2016. dec. 28. 22:46
 5/6 anonim ***** válasza:

"Talalkozas utan beszelgettunk meg 2 napig, de azok a beszelgetesek ilyen semmilyenek voltak"


Annyira nincs oda érted, de egy dugás beleférne.


Ez a történet így nem egy nagy szerelem előjele.

2016. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 epp erre szeretnek rajonni, csak fogalmam sincs hogyan.. nyilvan ha egyenesen rakerdezek akkor se mondana el.. viszont meg valahol ugy erzem, hogy tobbet szeretne tolem egy szimpla dugasnal
2016. dec. 28. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!