Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Foglalkoznatok úgy egy férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkoznatok úgy egy férfival ha a felesége terhes?

Figyelt kérdés
Ha szerelmesek vagytok bele
2016. dec. 31. 19:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem is en lennék amúgy. Sosem voltam még ilyen helyzetben
2016. dec. 31. 20:28
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Ilyet nem teszunk.
2016. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem!

Ez már elvi kérdés kellene, hogy legyen.

2016. dec. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Hiaba foglalkozol vele, ha ez nem kolcsonos, ha pedig kolcsonos az az o felelossege es az o dontese, a sajat moralis dilemmaja. Magyarul: persze, ha o is szeretne akkor nincs akadalya.
2017. jan. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%
Ez a kérdés most komoly?
2017. jan. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%

Ha tegyük fel telibe szarod a nőt és a leendő gyereket. Akkor is azt mondom,hogy hagyd a pasit. Ha képes a terhes feleségét megcsalni,az pontosan elárulja milyen ember.

Ilyennel nem érdemes kezdeni, téged is úgy megcsalna,mint a huzat(ha később összejönnétek).

Keress független férfit..

Egyébként nekem az is fura,hogy képes lennél vele foglalkozni. Felesége van,aki ráadásul terhes is.Ennyi empátia sincs benned?Te is leszel ilyen helyzetbe gondolom,hogy esne akkor?

Persze a férjecske a hibás, de le se kéne állni senkinek az ilyenekkel.Téged is minősítene a viszony.

Meg mondom, ha csak a saját érdeked nézed sem jössz ki jól a dologból, te is sérülni fogsz,amikor a pasi téged is megcsal

2017. jan. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%

Persze! Nincs annál finomabb, mint az asszony puncinedveit lenyalogatni a farkáról!

Ugye, kérdező? ;)

2017. jan. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%
Én nem az a típus vagyok, akinek megfelel a második hely, már akkor sem foglalkozom egy férfival, ha felesége van.
2017. jan. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
82%

Kerdezo nyitva marad a szam

Kutya vagy vagy ember ?

Ha osztonleny nyugodtam ugorj minden tolira amit meglatsz.

Ha ember akkor van normad es ertekeid ill erkolcsi fek benned tudod olyan lelkiismeret.

Na most empatia hianya autista szemelyiseg jegy ill pszihopata kerdes te melyik vagy.

2017. jan. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
27%

Az poen hogy itt azt is lepontoztak aki nem menne ra a pasira meg azt is ramenne 😀

Amugy ha a pasi nem gerinctele fereg elkuldi a "holgyet" a francba.

2017. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!