Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiúm szegény, én pedig gazdag?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúm szegény, én pedig gazdag?

Figyelt kérdés

Helló mindenkinek! A helyzet a következő: Párommal együtt vagyunk már régóta, én 20 éves vagyok, ő pedig 24. Lassan szeretnénk komolyabbra fordítani a kapcsolatunkat, és egy kicsit elbizonytalanodtam. Az én családom nagyon gazdag, jó körülményekhez vagyok szokva, bár ezzel sosem szerettem kérkedni. A párom családja elég szegénykesen él, de jóravaló, tisztességes emberek. Tudom, hogy a mai világban a társadalmi különbségek nem annyira számítanak, de mi egy régimódi faluban élünk és sajnos ez itt még szokás, és ha akarom, ha nem, ez belém is "bele van nevelve". (A férfi gazdagabb,a férfinak kell venni a házat,eltartani a nőt,stb).

Szeretnénk összeköltözni, de a párom sajnos nem tudott venni házat, semmi férre tett pénze nincs, így az én pénzemből vettük meg és újítottuk fel. Az én autómmal jár mindenhova, stb, szóval olyan, mintha megcserélődtek volna a szerepek. Emelett az is zavar, hogy a nővérem egy híres focista felesége, gyönyörű új ház, luxuskocsi, mindent megvehetnek maguknak, illetve a sógornőjelöltemék is úsznak a pénzben, ő egy nagyon gazdag férfihez ment hozzá, így kilábalt a szegénységből. Zavar, hogy nekik ez fiatalon mind megadatott, nekünk pedig talán soha sem lehet, illetve attól is tartok, hogy majd a gyerekeink a fejünkhöz vágják, hogy az unokatestvérek miért élhetnek másképp...

A párom nagyon nagyon szeret engem, kedves, figyelmes, rengeteget dolgozik értünk, és amikor volt rajtam +25kg, akkor sem lépett le. Ezt régebbi kapcsolataimról nem mondhatom el. Én néha azt érzem, hogy akár egy kunyhóban is élnék vele, csak együtt legyünk, de néha elbizonytalanodok, leginkább a környezetünk láttán és kicsit irígy leszek rájuk.

Egyébként anyósjelöltemet nem szeretem, úgy kezeli a páromat, mint egy 2 éves gyereket és mindenbe beleszól.

Nos, ez a nyers igazság. Soha nem mondtam el ezt senkinek, magamnak is nehéz bevallanom, hogy így érzek.

Kinek mi a véleménye erről?



2017. jan. 23. 22:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%
Jo hogy nem lepett le, hiaba vagy ill voltal kover adtal neki hazat kocsit, ennyiert a minimum hogy elvisel.
2017. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Tudd meg,kérdező,a magyar "focsicskák" csak magyarországon híresek.. meg híresen majmolják a külföldi sztárokat,pl Dzsudzsák Ronaldot(már ami hisztizést és a pályán kívüli arcoskodást illeti..ez egyébként még a megye 3-mas Józsinak is megy, nem tudom, miket oktatnak az akadémián).. amúgy szerintem is kamu a kérdés,de ha nem, akkor ez a kapcsolat hosszútávon nem fog működni.. pont a környezeti nyomás miatt..
2017. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat, bár nincs belőle túl sok! :)

A párom szeretem, és valóban fantasztikus ember, csak irígy vagyok a környezetünkben élőkre..

2017. jan. 23. 22:59
 14/22 anonim ***** válasza:
60%

Láttad a Monte Cristo grófja című filmet?


Amikor a film elején a 2 kisgyerek megkapta a születésnapi ajándékot. A szegény kapott egy sípot,a gazdag meg egy lovat. Szerinted ki örült jobban az ajándéknak?


Egyébként igen,elég nehéz lehet mindkettőtöknek megszokni ezt a helyzetet. Arra figyelj,ha vita is van köztetek,ne vágd a fejéhez,hogy ezt te kerested meg. Oda lenne az önbecsülése.


Ha valóban szeretirek egymást,nem szabad ennek gondnak lennie.

De ha ennuire zavar,akkor el kellene hondolkodnod a kapcsolatotokon

2017. jan. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%
Na akkor tanítsd meg főzni a pasidat és te meg azzal kérkedhetsz a többieknek. Mit érdekel a pénz?..mit dolgozol egyáltalán hogy "gazdag vagy" ne haragudj de ha apuci vagy anyuci pénzén élősködsz attól te még csóró vagy. Majd rá jösz hogy mi is a szegénység mikor nem lesz mit a szádba tenni...komolyan mit nyöszörösz..örűlj annak hogy van egy rendes pasid.. A "híres focisták" igazán szeretnek több nőt is tartani...ha a kölykeidet meg jól neveled akkor nem lesz bajuk az unokatesok jóllétével. Fura hogy valaki 100 ezer forintos fizetésből is remekűl elvan...tanulj tőlük..
2017. jan. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szerencsére voltak akik privát üzenetben irtak és segítettek megérteni, hogy az érzelmi biztonság sokkal fontosabb, mint az anyagi!
2017. jan. 23. 23:38
 17/22 anonim ***** válasza:
50%
Ha annyi pénzed lenne mint eszed akkor tényleg gazdag lennél....
2017. jan. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép, empatikus válaszok is akadnak itt, de felénk még mindig úgy megy, hogy suba a subához, guba a gubához. Kimondatlanul, de így van és nem fogok így arc nélkül álszenteskedni hogy tagadjam vagy hogy ne legyek lepontozva. :)


Szerintem olyan nincs, hogy szerelem első látásra. Második látásra meg úgyis kiszúrja az ember, hogy a másik milyen környezetből jött.


Volt olyan kapcsolatom, aminek a végében ez is közrejátszott. Alapvetően nem az anyagi lehetőségek eltérése, hanem hogy a másik fél nagyon rájátszott arra, hogy majd én viselem ami költség adódik, mert úgyis jobban állok.

2017. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

ez tökre jó, kaptál pár privit, és máris nem hiányzik az emlegetett pénz, nem akarsz focistát, minden megváltozott a priviktől.


Anyagias természet vagy, de ezek a csodaprivik az egész természetedet megváltoztatták.


Ez igy nettó butaság szerintem, nem fogja a pár privi a természetedet érzéseidet megváltoztatni, átmenetileg meggyőzheted magad, behazudhatod hogy már nem érzel úgy ahogy, de kíváncsi lennék úgy pár hónap távlatából hogy alapvetően mi változott, de szerintem semmi se.

2017. jan. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Most szakitottam valakivel, akivel nagyon szerettuk egymast, szoval tudom milyen erzes. Nalunk gond volt, hogy en mar gyereket akartam, o meg "majd", mert meg nincs egzisztenciaja. Sajnos nem tett erte, hogy ez megvaltozzon, igy szakitas lett a vege, mert minimalberessel nem szeretnek lenni, ha semmi akarata es eltokeltsege nincs ra, h valtoztasson. Nem vagyok en sem kogazdag, meg nyomom a lakashitelt, de huszonevesen ne eljen mar egy hazban a szuleivel, vagy ha igen, akkor maradjon annyi penze, amibol felre tud tenni maganak, h kesobb legalabb hitelt fel tudjon venni. Nekem sem apuci-anyuci adott mindent, megkuzdok erte kemenyen. Rajta viszont azt lattam, hogy van apuci-anyuci, aki eltart engem, jol vagyok igy.
2017. jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!