Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok lányok? (Kép a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok lányok? (Kép a leírásban)

Figyelt kérdés

Hello lányok,


Na szóval :)


Az lenne a problémám, hogy sajnos mindkét alsó nagyőrlő fogam hiányzik, és emiatt eléggé gátlásos vagyok.


A képen nem igazán látszik de jó nagy köz van a fogaim között.


Igazság szerint meg sosem volt ebből problémám, viszont mindig ott motoszkál a fejemben ez a dolog.


Potoltatni nem szeretém, mert vagy le kell csiszolni az előtte és a mögötte lévő fogakat, vagy implantátum, viszont én nem szeretnék fémet a számba.


Tehát a lényeg; Mit gondoltok? Zavarna ez titeket mondjuk a párotokban, mennyire tartjátok igénytelennek?


Itt a kép:


[link]


2017. jan. 29. 19:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy a legtöbb implantátum már titánból készül, így ha nem titán-allergiád van akkor gond nélkül alkalmazható fémallergia esetén is.
2017. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Wow,


Köszönöm a gyors válaszokat :)


#1 Miből gondolod hogy szükségem van/lett volna fogszabályzóra? Rendszeresen járok fogorvoshoz és sosem említették.


#2 Köszi ;)


#3 Hidd el vannak ilyenek :)


#4/#5 Talán nem a legjobb a szög de bizony jó nagy mindkét hiány. (Mondjuk csak akkor látszik ha nagyon vigyorgok)


#6 Na, ha front fog hiányozna, akkor biztos pótoltatnám :)


#7 Érdekes módon alul nincs bölcsességfogam (még csíra sem látszik a röntgenen) úgyhogy nincs mi előre tolja őket.


#8 Szia mondd el légyszíves mi zavar benne? Nagyon kiváncsi vagyok :)


Előre is köszönöm


#9 Nem tervezem az implantátumot. A fémallergia csak egy része a dolgoknak, nagyon alapos kutatást végeztem (Pubmed,Researchgate,stb) és a konkluzió egyértelműen hogy nem akarok fémet a számba.

2017. jan. 29. 21:29
 13/17 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs vele, nem is látszik a lényeg pedig az, hogy szép fehérek a fogaid. Teljesen oké :)

22/L

2017. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#13 Hát gratulálok, tudod a stílus maga az ember...


#14 Köszi ;)

2017. jan. 29. 22:32
 15/17 anonim ***** válasza:

És a ki nem nőtt őrlőfogak látszódnak a röntgenen? Még az is lehet, hogy beindul a növekedésük, bár az lehet csak rontana a fogsor összességén.

De tényleg ne legyél emiatt gátlásos, nem hiszem, hogy bárki is ezt figyelné. Más az, ha első foga nincs az embernek, mert az tényleg nagyon feltűnő, de az első pár fogon tovább nem nagyon szoktak nézegetni az emberek.

Ha amúgy rendben vannak tartva a fogaid, rendszeresen mosod és stb, egyáltalán nem igénytelen dolog.

(7-es voltam)

2017. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az exemnek a felső kisörlője hiányzott, ha már nagyon "nyerített" akkor látszott, de inkább vicces/egyedi volt mint gáz. Nem hiszem, hogy alsó fogsoron ez nálad látszana, hacsak nem tátod nagyon extrémen a szád. Nyugi.

30/f

2017. jan. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#15 Minden fogam kinőtt, kivéve az alsó bölcsességfogaaim.


Köszönöm hogy ennyi időt forditottál rám :)


#16 Nekem is csak akkor látszik ha nagyon vigyorgok, és én nagyon szoktam vigyorogni :)

2017. jan. 30. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!