Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfit érdekel egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfit érdekel egy nő, akkor mindig lép? Ha nem lép, akkor nem is érdekli valójában?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam, aki engem nagyon érdekelne. Viszont ő elég zárkózott, megfontolt, mondhatni visszahúzódó, stb. De azért magabiztos is egyben. Én már 2-3 hónapja úgy érzem, mintha neki is bejönnék, el-el kapott pillantásokból, érdeklődő kérdéseiből, kedveli a társaságomat, együtt szoktunk ebédelni, mellém ül meetingeken, stb. ... Mégsem lép, én pedig már nem tudom, hogy mi van, "én vagyok a hülye", és félreértelmezem a dolgokat, vagy valami más oka is lehet. Én eddig mindig úgy tartottam, hogy amelyik férfi érdeklődik, az lép. És hogy olyan nincs, hogy érdeklődik, és nem lép. Ha nem lép, akkor nem érdeklődik és ez ilyen egyszerű. Tévednék?
2017. febr. 3. 09:51
 1/9 A kérdező kommentje:
És azt tudom róla, hogy szabad...
2017. febr. 3. 09:57
 2/9 anonim ***** válasza:

Valahogy így van ez...

Az okok, amiért esetleg nem lép:

- van valakije.

- neked van, vagy azt hiszi, hogy van.

- másra vágytok( pl; ő csak egy játékot,de fél.. hogy te többet vagy fordítva!)

- nem érzi magát életnek hozzád.

- vagy valami ilyesmi.

2017. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te képzelsz túl sokat a dolgok mögé.Ha akar téged,akkor lép.Ha nem,nem.Még a legfélénkebb pasik is próbálkoznak,ha nagyon akarnak valamit.
2017. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

Én is ugyanebben a szituációban vagyok. Nekem is nehéz elhinnem, hogy miért kapok tőle kitüntetett figyelmet (szemezés, közelség keresése,véletlen összefutások,kollégákkal való összenézések, zavartság, pirulás), ha nem akar semmit.

Ha meg mégiscsak van valakije akiről esetleg nem tudok, akkor nem így kellene viselkedni.

2017. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lépj te, ha ő nem lép.

Én is ilyen vagyok mint amit fent leírtál. Fél elhívni szerintem.

Magamból kiindulva egy kis lökèsre vár. Kérdezd meg nem e lenne kedve meginni veled egy kv-t munka utàn.

De ha ilyen konkrétan nem akarod akkor valami olyasmit hogy segítsen ezt meg azt megvenni a barkàcsáruházban mert te nem értesz hozzá. Aztàn utána beugrotok egy kv-ra :)) vagy sütire :)

Remèlem összejön !

2017. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5 nahyon nehéz kiírni,hogy kávé? Azt a két betűt már nagyon nagy fáradtság lett volna beírni igaz??!


Amúgy én is ilyen helyzetben vagyok kérdező. És nem tudom mi az oka,hogy nem lép a férfi. Vagy van valakije (remélem nincs) ,vagy beszari. Vagy nem tudom

2017. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet csak neked tetszik az illető, és szerintem azért keresel jeleket erre vonatozóan, lehet tévesen értelmezed,mivel azt akarod, hogy ő is hasonlóan érezzen irántad. De remélem nem jól gondolom, de ezt sem zárhatjuk ki addig míg meg nem bizonyosodsz az ő érzései felől is. Egy ideje már én is így vagyok, hogy van valaki aki szimpatikus nekem (úgy szimpatikus, nagyon...) viszont annyiban különbözünk, hogy ő a szimpátia legkisebb jelét sem adja felém. Sajnos emiatt tudom hogy sohase fog lépni. Így hát ugyan nehezen és lassan, de elfogadom, hogy nem én kellek neki. Ez van. Nem tudok mást tenni, csak beletörődöm és reménykedem hogy eljön az a nap is amikor már egyáltalán nem fogok mégcsak gondolni se rá...
2017. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, egyszer kb. 8 másodpercen keresztül nézett egyenesen a szemembe, de olyan tekintettel, hogy úgy éreztem, hogy a lelkemig lecsupaszítottak, aztán felöltöztették ünneplőbe. Nehéz lett volna félremagyarázni... (persze olyan is volt, hogyha összeakadt a tekintetünk fél pillantás alatt elkapta. Mint aki valami rossz fát tett a tűzre). Máskor pedig úgy beszélt hozzám, mint valami hős szerelmes, persze színészkedve és viccből, dehát ugye minden viccnek a fele... meg hát sok kis apróság.
2017. febr. 3. 19:20
 9/9 anonim ***** válasza:
6os ne szójjá be :)
2017. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!