Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfi, , kiábrándul" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi, , kiábrándul" az első együttlét után, a nő meg szerelmes lesz? Van ebben igazság?

Figyelt kérdés
Mi ennek az alapja? Tapasztalatok?
2017. febr. 10. 16:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Elvileg ennek van tudományos alapja is.
2017. febr. 10. 17:29
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
# 11: Hol? Hivatkozás?
2017. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Attol meg mert a Cosmo azt irja a cikkben, hogy tudomanyok bizonyitjak, ez nem lesz igy.
2017. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Jobban megfordul a dominancia, ez mondjuk igaz, csak nem olyan kisarkítva ahogy leírtad.


A dugás előtt a nő dirigálhat jobban, a dugás után pedig a férfi.

2017. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%
Hat hogyne utolso :D
2017. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs benne igazság. Kevés az olyan nő aki az első szex után szerelmes lesz a partnerébe.

Viszont ha a férfi csak szexet akar nem ábrándulhat ki belőle hisz nem fűzi semmi fajta érzelem a nőhöz.

Ahhoz, hogy valaki szerelmes legyen mindegy férfi, nő ott azért több találkozó stb áll már a háttérben.

2017. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%
Azért zokogják tele a párnájukat azok a férfiak akiket kidobnak szex után a nők, ugye, vicces.
2017. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
9%

15:


Igen :D


Kúrás előtt mindig többet teperek, hogy legyen már valami, aztán az első szex után már hátrább dőlhetek, mert a nő olyankortól kezdve sokkal jobban odateszi magát, mint szex előtt

2017. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Semmi alapja nincs, valaki kitalálta mint életbölcsességet.

Én férfiként rohadt jól éreztem magam az első együttlét után, majd másodiknál még jobban, és a 4. után 1 hónappal rájöttem hogy hogy beleszerettem...

2017. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19:


Mi? Érted egyáltalán amiről beszélünk most? Mert a válaszod alapján nem.


A témának semmi köze ahhoz hogy jól érzed magad az első együttlét után vagy hogy mikor leszel szerelmes.

2017. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!