Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ilyen? (szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? (szerelmes de mégse, akarom de mégse) Miért?

Figyelt kérdés
Vágyok is meg nem is a szerelemre. Az van hogy van hogy rám tör az érzés hogy de jó lenne ha lenne velem valaki aki szeret és én is. De 22 évesen még egy barátnőm se volt, csak alkalmi lányok. Egyszerűen nem vagyok képes kapcsolattót létesíteni senkivel. Valamiért jobban szeretek egyedül, mások nélkül lenni. De havonta 1-2x belém hatol az az érzés hogy de szeretnék szerelmes lenni, ilyenkor napokig rossz érzés keringet, mire megnyugszok. Nem tudom hogy érthető-e mert nagyon nehezen tudom leírni ezt az érzést. Nem lehetne megszabadulni ettől az érzéstől végleg? Míg valaki megkérdezné , nem nem vagyok csúnya, van önbizalmam, hatalmas az egom, stb.

2017. febr. 10. 20:28
 1/3 anonim válasza:
Lehet hogy tényleg vágysz valakire magad mellé csak félsz beismerni magadnak is.menekülsz az érzéseid elől.de ha van egy olyan lány aki kicsit jobban érdekel akkor lehet hogy miatta érzel így
2017. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan érzek, de nekem még alkalmi partnerem sem volt. Alapvetően vágynék a szerelemre, egy társra, de ez csak bizonyos helyzetekben, időközönként tör rám. Valószínűleg azért, mert nagyon fontosak számomra a tanulmányaim, szeretem is, élvezem is, érdekel is, amit csinálok, és a legtöbb időmet és energiámat felőrli.
2017. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De már nincs olyan lány aki iránt többet érzek mint csupán a szex. Tudok az érzés ellen valamit tenni?
2017. febr. 11. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!