Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy utcán/töm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy utcán/tömegközlekedésen leszólítottál valakit/leszólított valaki?

Figyelt kérdés

Hogy történt, miért tetted, mit gondoltál stb.

Kíváncsi lennék ilyen történetekre :)


2017. febr. 18. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem buszmegállóban szólított le egy fiú. Előtte sosem történt ilyen velem. Beszélgettünk, meg akart hívni egy kólára de nem fogadtam el. Bejelöltük egymást facebookon. Ennyi volt.

N

2017. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is leszólítottak már párszor. Ebből egy pasival lett megbeszélve randi, de végül ő nem jött el.
2017. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, hogy mit gondoltam? Semmit. Szívesen ismerkedek bárhol. Bár szerintem sokkal többször kéne megtörténnie ahhoz, hogy találjak olyat, akivel tényleg ki tudnánk alakítani kapcsolatot.
2017. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem is szólítottak már le.

Legutóbbi eset: egy nem túl okos/jóképű pasi próbálkozott beszélgetni. (az elején még nem flörtölt) Nem akartam azzal indítani, hogy bocsi, de férjem van,mondván: lehet, hogy csak unatkozik a hosszú út alatt és beszélgetne, én meg nem akartam bunkó lenni, hogy azonnal elzavarom. Természetesen csak baráti alapon hallgattam, semmi félreérthető jelet nem küldtem. Tűrtem, hogy szapulja a munkám és fényezze magát, de az első csajozós duma után finoman megemlítettem a férjem. A pasi olyan szinten kiakadt, hogy csak pislogtam. Megváltás volt, amikor átült a busz másik végébe. Még én éreztem magam kellemetlenül, hogy milyen szemét vagyok...:D

2017. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kijöttem a kínaiból, és valahogy úgy fogdultam, hogy szemben volt ez a srác. Mivel mindig mosolygok, sztem azt hitte, hogy rá mosolygok, ő pedig vissza. Ez nem így volt, hiszen napszemüvegben volt, tehát a lényeget nem láttam, így meg nem mosolygok rá senkire. Ő köszönt, hogy "szia", és vissza. Amíg a metróhoz mentünk néztük egymást, egymás mellett haladtunk végig. Gondoltam az aluljáróban csak leveszi... Hát nem. Ha fel kell mutatni a bérletet csak leveszi... Hát nem... És ezzel el is ment a kedvem tőle, másik kocsiba szálltam. Láttam, hogy még a metróban is magán hagyta.
2017. febr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!