Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30 feletti férfiak! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti férfiak! Mennyire veszitek komolyan a huszonpár éves fiatal lányokat, ha azok hosszu kapcsolatot szeretnének tőletek? 20-23 éves lányokat, fősulisokat, az életre még nagyban készülő, nem teljesen független fiatalokat?

Figyelt kérdés

Eltudnátok képzelni, hogy osszekoltozzetek egy ilyen idős lánnyal, aki ráadásul még iskolába jár, még alig-alig dolgozott, de képzi magat, anyagilag sem egeszen független még, ugyanakkor főzne-mosna rátok, szerelmes lenne és igyekezne mindenben a kedvetekre tenni?


Bocsánat hogy nem írok élehettel, de a kerdest telorol tettem fel. :-)

30 fölöttiek véleménye erdekel.



2017. febr. 18. 19:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, amúgy jegyben járunk :)
2017. febr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, nyugodtan jegyezd meg, hogy az általánosítás nagy bátorság. Az általánosítások nem véletlenül alakulnak ki. Nem akarok senkit megbántani és senkit sem ismerek itt személyesen, de ha valamit látok és tapasztalok, akkor nem fogok hazudni csak azért, mert általánosítás. És, ha nem láttam még komoly lányt a környezetemben ebből a korosztályból, nem fogom azt hazudni, hogy láttam. A feltett kérdésre válaszoltam és nem buksit simogatni akartam, mindenre rábólintva.


A húszas korosztályban nem sok lány tudja megcáfolni, hogy könnyen kapható szexre. Rengetegen szeretik ezt hangoztatni, de ettől még nem lesz igaz mindenkire. Sorban hallottam lányoktól, hogy ők nem adják magukat könnyen... Ez a csoda egészen addig tartott, amíg meg nem jelent egy álompasi, aki egy hét után lefektette őket és kb. 1 hónap után ki is dobta őket.

Lehet hivatkozni, hogy statisztikailag hibás, amit látok vagy bármi hasonló, de ha egyszerűen ezt hallom a környezetemtől és ezt látom a környezetemben, akkor elhiszem. Ha kapok kézzelfogható cáfolatot, akkor nem hiszem.


Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy nincs komoly huszonéves nő. De kevés, pedig mindenki ezt hangoztatja. Ha ránéztek bármilyen társkeresőre, amin nem szex a cél, szinte minden lány bemutatkozásánál azt látni, hogy komolynak vallják magukat. Ha bármilyen témában szóba kerül a dolog, akkor is önérzetesen hangoztatják a komolyságukat.

Ettől még senki sem komoly.

Attól sem, ha valaki huszonévesen szül. Az ismerősi körömben is van jó pár nő, akik huszonévesen szültek. 5 éven belül mind elváltak, mert rájöttek, hogy nem olyan tündérmese a házasság, mint ahogy gondolták. ETTŐL IS függ a komolyság, nem attól, hogy valaki kijelenti, hogy ő kész az anyaságra. Láttam már 14 évest is, aki kijelentette. Szerinted érett volt hozzá?

2017. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én örülnék egy ilyen lánynak. Sőőt inkább ilyet is keresek. Sokkal inkább férfinak tudnám érezni magamat mellette. Nagyon szívesen gondoskodnék róla. Jó érzés ha egy lányon tudok segíteni + plusz még egsézséges mértékben de az önbizalmamat is növeli. Így mindkettőnkön segítenénk.


Igaz csak 29 vagyok de lassan 30 :) Részemről abszlút komolyak a szándékok egy ilyen lány felé :)

2019. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!