Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám magam visszafogni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám magam visszafogni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogyha megtetszett egy lány, és hát túlságosan odavagyok érte. Ha meglátom, már teljesen elalélok. Egyfolytában csak rá tudok gondolni, nem tudok enni, inni, aludni, folyton rajta gondolkozom. Ha találkozunk, akkor vagy az van, hogy direkt elkerülöm, mert túlságosan zavarba jövök. Vagy ha elkezdünk beszélgetni, akkor túlságosan látszik rajtam, hogy belé vagyok zúgva, túl kedves vagyok vele, szinte rajongok érte, de utólag mindig belátom, hogy így az elején ezt nem szabadna így kimutatni. Nem akarom őt lerohanni, és nem fogom magam ráerőltetni. Viszont valami megmagyarázhatatlan ellenállhatatlan vonzalmat érzek iránta. Ez még nem szerelem, csak fellángolás, de mégis olyan erős érzés, hogy nem igazán bírok magammal. Nincs valami jó tanácsotok ,hogy tudnám magam visszafogni? Egy suliba járunk ,így nap mint nap találkozunk. Szerintem egyébként ő kedvel engem, de túl gyors neki ez a tempó. Nem akarom elijeszteni, talán most még van rá esély, hogy visszafordítsam a túlzott rajongásomat és megpróbáljak normálisabban közeledni hozzá.

2016. ápr. 30. 13:44
 1/1 Noren1989 ***** válasza:

Ne várj el tőle semmit. Hagyd, hogy a tempója szerint alakuljon minden.

26/F

2016. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!