Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokban különbözök a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokban különbözök a legtöbb nőtől/lánytól. Szerintetek ezek a különbségek, jók, vagy rosszak? Mit gondolnak róla a férfiak?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, egy pár dologban más vagyok, azonban nem tudom eldönteni, nekem ez előnyös, vagy sem.

Nem igazán szeretek vásárolni, se ruhát, se cipőt, se sminket, se semmi ilyesmit. Unalmasnak és fárasztónak találom. Egy írószerboltban (rajzos vagyok), vagy játékboltban (PC játékok, ha nem is játszom velük, gameplayt nézek), könyvesboltban vígan és lelkesen nézelődök.

Nem szívesen nézek romantikus filmeket, szívesebben nézek akciófilmeket, szuperhősfilmeket, még horrort is (csak egyedül félek). Habár nem nézek sűrűn focit, vagy bármilyen sportot, és nem vagyok kő kemény rajongó, szívesen leülök nézni a meccseket, nem unatkozok közben, bele tudom élni magam.

A környezetemben lévő lányok nagyon sokat pletykálnak, kibeszélnek, kiközösítenek másokat, állandóan ott dolgoznak a háttérben. Na, én ezt ki nem állhatom, és nem bírom megérteni. Leginkább ez, és amiatt, hogy nem tudok sármos színészekről meg romantikus filmekről, divatról beszélni, nem is jövök ki olyan jól a lányokkal.

Szintúgy nem akadok ki azon, ha valaki nem veszi észre, hogy más a hajam vagy új a cipőm. Legtöbbször én sem veszem észre, nem igazán foglalkoztat hogy mások miben járnak, pont emiatt, ha valaki ugyan abban a ruhában van, mint én, kicsit sem zavar.

Nem szívesen hordok túl rövid nadrágokat, szoknyákat, haspólókat, nagy dekoltázsú felsőket. A visszafogottabb, kényelmes ruhadarabok híve vagyok, persze, ettől függetlenül szívesen felhúzok testhezállóbb darabokat is, szintúgy rövidnadrágokat, ha nem lóg ki belőle a fenekem. Az nagyon zavar.

Nem dőlök jobbra-balra a Valentin naptól, igazából nagyon nem is érdekel. Szintúgy nem zavar, ha valakinek van barátja, nekem meg nincs.

Többre értékelek egy közösen elkészített és elfogyasztott vacsorát, mint egy éttermi ebédet, egy kellemes sétát, mint egy luxushétvégét, egy kreatív, hasznos (és normál/olcsó áron kapható, vagy egyedileg készített) tárgyat, mint a drága ajándékokat, sőt, kifejezetten frusztrál, ha valami drágát kapok.

A dicséretekre, bókokra nem tudok "jól" reagálni, főleg, ha a külsőmre vonatkozik, leginkább zavarba jövök a dologtól, és csak annyit nyögök ki, hogy köszönöm.

Nem akarok elérhetetlent játszani, de könnyen kaphatót sem.

Igazából még van pár, de ennyi jutott eszembe hirtelen, és már így is biztos eléggé hosszú lett...


Szerintetek ezek inkább jó, vagy rossz tulajdonságok? Tudom, talán könnyebb egy olyan emberrel kijönni, aki nem shoppingol órákon át, nem akar drága ajándékokat meg felhajtást... De ugyanakkor néha úgy érzem, ezekkel a tulajdonságaimmal elveszítem azt, amitől nőnek tarthatnak. Talán hülyeség, de azt látom, hogy leginkább azoknak van barátjuk, akik ezekben az ellenkezőim...



2017. febr. 22. 23:33
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
74%

Juj, mucika, akkor én vagyok a világ legkülönlegesebb cicamicája, mert sminkelek is, meg focit is nézek, ruhát is veszek, meg könyvet is, Lana del Rey-t is hallgatok meg Mötley Crüe-t is, Doktor Szöszit is megnézem, meg a Keresztapát is, fiúkkal is kijövök meg lányokkal is.


"Oan naon" különleges vagyok, megyek Richard Dawkins-t videokat nézni youtube-on arcmaszkban (micsoda kettősség!), és csinálok magamnak egy kakaót, hogy milyen szupcsicsodanyuszibogár vagyok.

2017. febr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
94%
Annyira különbözöl, hogy már azelőtt tudtam, hogy pontosan ezeket a tulajdonságokat fogod leírni magadról, hogy rákattintottam volna a kérdésre. Nem, nem különbözöl. A kulcs az, hogy - mint az emberek úgy általában - a nők többsége is egy igen széles skálán mozog mindenféle dolog megítélésében. Szerintem érdemes túllépni azon, hogy kivetítünk magunk elé egy sztereotip csoportot, és a totál átlagos, de azért pozitívnak mondható dolgainkat projektáljuk különbözőnek. Mivel annyit jársz könyvesboltba, biztos szoktad látni a többi nőt is.
2017. febr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Azért alacsony az önbecsülésed, mert nem tudsz hová tenni egy bókot. Ha valaki azt mondja szép vagy, akire azt hidd el és mosolyogj rá szépen, köszönd meg, nézz a szemébe. Ennyi az egész, nem egy varázslat. Az az ember aki bókol, az valóban látja benned azt a jó dolgot. Aki nem tud bókot fogadni, az nem látja tisztán önmagát

Ezek nagyja igaz rám,kivéve az öltözködést. Cicamica vagyok(és ez nem abban merül ki h kirakom a mellem és kilóg a fenekem, sőt) de nekem a Deadpool egy romantikus film.

Ez a különbség se nem jó, se nem rossz. Ez egy tény. Az, hogy mihez kezdesz veke, az rajtad áll.

2017. febr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
#12, azt hiszem, igazad van. De valahol nem is - a korosztályomban, őszintén, nem sok ilyen embert ismerek. A könyvesboltokban is legtöbbször nálam idősebb nőket látok, vagy gyerekeket a meséknél. Igaz, vannak az én korom körül is, azonban mint mondtam, egy pillanatig sem állítottam, hogy egyedül lennék, pusztán különbözök attól, amit többségnek gondolok. Hogy honnan szedem a többség jellemzőit? Az osztályomból, például, ahol mindenki kibeszéli a másikat, fenékvillantós nadrágban jár haspólóval, szoknyában télen a mínuszokban, egy kiló sminkkel, és ha osztálykirándulás, akkor legyen lehetőség plázázni, meg Szürke 50 árnyalatát, és hasonló filmeket nézni. Pedig elvileg egy színvonalasabb iskolába járok, de már nálunk is ez a normális. Pusztán emiatt gondolom magam az átlagtól kicsit eltérőnek. :)
2017. febr. 23. 00:34
 15/36 A kérdező kommentje:

#14, igen, neked is igazad lehet :D Azonban szerintem személyiség és nevelés is teszi - világéletemben szerénynek, tipikus jó kislánynak neveltek, és valószínűleg ebből is bennem maradt. A személyiségem alapján pedig visszahúzódó vagyok, ettől függetlenül én is látom magamban a jót, nem csak a rosszat, csak automatikusan így reagálok :) Egyébként nem mondtam, hogy nem mosolygok rá, mert mosolygok, és meg is köszönöm, de nem tudom, mi egyebet kéne mondanom. A szemébe nézni nem mindig megy, de legtöbbször az is.

Köszönöm a válaszod!

2017. febr. 23. 00:37
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem jöttem rá, mi az a sok, amiben olyan nagyon különbözöl a többségtől. Leírnád azt is? És akkor könnyebb lenne válaszolni.


Az egyetlen különbség köztünk, hogy vannak lány barátaim, de ők is ilyenek.


Egy dolog, hogy akárhol jársz, belefutsz legalább egy olyan díszpichába, akit itt most párhuzamba állítottál. Az meg a másik, hogy rajta kívül rohangál ott még 20 átlagos csaj, csak neked se tűnünk fel. ;)

Egyszer nézz körül egy buszmegállóban, hogy mik a valós arányok.

;)


23/n

2017. febr. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
82%
Betöltöd a 18-at, elmész egy bölcsészkarra, aztán rájössz, hogy minden csoporttársnőd ilyen.
2017. febr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
52%
Nincs veled semmi gond:)
2017. febr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
72%
Magad vagy a fiatal, fiús, értelmiségi nő archetípusa. És nagyon is megfelesz egy nagy csomó, nem macsós, értelmiségi fiúnak. (Az első nagy szerelmem is ilyen volt, 6 évig voltunk együtt). Mindazonáltal az is tipikus, hogy a korral fogsz egy kicsit változni, és lesz igényed a külsőddel kapcsolatban: nőiesebb leszel.
2017. febr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

#16: Akkor mi valószínűleg külön országban élünk. :)

Csak, hogy én is mondjak pár számot: Az osztályom velem együtt 39 főt számlál. Ebből 8 fiú van. A maradék 31 lányból talán kettőt tudok mondani, aki nem a "díszpicha" kategória, de velük nem igazán tudok beszélni, mert az esetek 70%-ban romantikus filmekről, romantikus könyvekről és divatról beszélgetnek. A maradék 30%-ból pedig nehéz barátságot kötni. Tudok még 6 lányt mondani, akikkel egy időben jóban voltam, mert normálisabbak - vagyis annak gondoltam őket, de pont ott van egy vezérkislány, aki hihetetlenül elkényeztetett és öntelt. A hátbat ámadós rész pont rájuk vonatkozik - hetünk közül valakit mindig ki KELL közösíteni, és ha összevesznek valakivel, egymás háta mögött a legváltozatosabb jelzőkkel illetik, és kibeszélnek róla mindent.

Ezek az arányok évfolyamszinten is stimmelnek - megközelítőleg 130-an vagyunk az évfolyamban, ha nem többen, de csak három hozzám hasonló lányt ismerek. A többiek vagy a díszpicha, vagy a hátbatámadó, vagy a romantika-fan kategóriák, az alapján, amit a négy évem alatt láttam. Az előző osztályom is hasonlóan épült fel.

Ha körbenézek a buszmegállóban a lakóhelyemen, általában öreg néniket, 20-30 éves nőket látok, 3-4 korombelivel, akiket általánosból ismerek - és a fenti kategóriába tartoznak. Ha körülnézek a városban, ahol járok, nyilván látok első ránézésre normális lányokat - de első ránézésre nem tudom megmondani, hogy ők milyen filmeket szeretnek, szeretnek-e vásárolni, és hasonlók. Azonban még így feltűnően nagy arányban vannak ott, ahogy kifejezted, díszpichák. Megkérdőjelezheted, amit mondtam, mondván, hogy nem ismerem a környezetem - de sajnos nem csak én látom így, hanem az egy-két barátnőm, az idősebb barátaim, a szüleim, a nővérem, és még sorolhatnám. Igazából még a tanáraim is.


Lehet, hogy szimplán nagyon szerencsétlen voltam, és borzalmasan rossz összetételű a korosztályom - mindenesetre én ebben élek, ezt tartom a normálisnak, az átlagnak. Lehet, hogy az idősebb korosztály normálisabb arányokkal rendelkezik, de az enyém nem.


Köszönöm a választ, #16,#17,#18!

2017. febr. 23. 08:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!