Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti belegondoltatok már abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belegondoltatok már abba, hogy milyen nagy különbségek vannak pasi és pasi között?

Figyelt kérdés
Valakinek szinte mindig van barátnője, a legtöbb pasinak pedig ugyan kisebb-nagyobb megszakításokkal (max fél/egy év), de ugyanúgy folyamatosan van. Olyan számukra, mint venni egy használt autót, ha az egyik totál tönkremegy. Az illető el nem tudná képzelni mi az, hogy szex nélküli év, magány vagy milyen érzés az ölelés/csók/intimitás hiánya (mellesleg szerintem lelkileg nem is bírná és néhány hónap alatt beleőrülne). Ugye azt is sokszor lehet hallani, hogy az ember társas lény és hosszú távon nagyon káros következményei vannak az egyedüllétnek. Csak ott a probléma, hogy ezt a sorsot nem te választod magadnak. Aztán ott vagyok én (és gondolom van még jópár sorstársam is), aki lassan a húszas éveinek közepét tapossa, életében még egy csók sem csattant el, sosem volt lehetősége megtapasztalni, milyen érzés, ha egy lány a saját testéért szereti és vonzalomból lefekszik vele. Ezt csak azért emelem ki, mert sokan a prostizást javasolják a szűz pasiknak, de annál nagyobb önámítás szerintem nem létezik a Földön, amire én köszönöm szépen, de nem vágyok. Komolyan mondom ennél még a társadalmi szegregáció is sokkal igazságosabb, mert egy csóró embernek is jóval nagyobb esélye (és a legfontosabb: lehetősége) van meggazdagodni, mint mondjuk egy külső tulajdonságaiban elcseszett embernek, aki soha nem lesz képes egy lányt ráerőltetni arra, hogy igazi testi/lelki vonzódást érezzen iránta (és ugye így a gold diggerek sem jöhetnek szóba, tehát a pénz sem megoldás). Nektek ezzel kapcsolatban mi a véleményetek és szerintetek csak én vagyok ennyire elkeseredett vagy tényleg nem lehet hosszútávon bírni az életet párkapcsolat nélkül?

2016. dec. 28. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Hát, én szűz nő vagyok, nekem barátok hiányoznak nagyon. Párkapcsolatnak nem látom az előnyét.
2016. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teszel is ellene?
2016. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem rosszból, de azért jöttél, hogy panaszkodj? :)

én ha fiú lennék azonnal próbálkoznék annál a lánynál aki tetszik, de viszont így, nőként nem mehetek oda egy pasihoz sem, azzal hogy tetszik és hogy igyunk meg valamit. Könnyebb pasiként csajozni, mint szingli lányként találni egy normális férfit, akinek nem az az első célja, hogy lefektessen. Nem? :)

2016. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1: Köszi a válaszodat, de természetesen pasikra voltam kíváncsi. Gondolom te a szexuális éhségedet és az érzelmi vágyaidat/kalandjaidat ki tudod elégíteni a "színfalak mögött", de nekünk erre nincs lehetőségünk, nem véletlenül vagyunk szüzek (kivétel persze, akinek akkora a libidója, mint egy lajháré).
2016. dec. 28. 15:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez már ezerszer átbeszélt téma, de ez azért van, mert a férfiak sokkal inkább olyanok, hogy mind1 nekik, csak nő legyen, ha kell lejjebb adják az igényeiket. A nők nem tudják, mert genetikailag az alfa hím kell nekik. A nőknek van egy konkrét elképzelésük, milyen pasi felelne meg nekik, ami lehet akár 3 oldalnyi elvárás, miközben a pasiknak csak annyi, hogy nő legyen és lehetőleg szép (de ha nem jut nekik szép, az se tragédia, mert van pinája). Ég és föld a különbség.
2016. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Abban egyetértek, hogy a pénz,prostizás,gold diggerek felszedése nem megoldás. A külső már sokkal többet számít, ha vonzalmat akarsz kelteni, de nem csak ez számít, hanem az önbizalom,határozottság, céltudatosság, meg ilyen szarságok kellenek leginkább a nőknek. Talán még a humor lehet jó pont.
2016. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mi volt ez a "színfalak mögött" duma? ezt nem értettem sajnos.


Amúgy ez egy ördögi kör, amibe te kerültél, mert ha bánatos vagy, mint a fszom, akkor nem lesz csajod, ha nem lesz csajod, akkor bánatos leszel, mint a fszom. :D Bocsi, de te is megtudod oldani magadnak a szexet, csak kicsit gyakorolni kell mindennap, mindig pár centivel lentebb nyomod a fejed, és egy idő után eléred a péniszed a száddal, én azóta nem is szorulok a csajokra, megoldom magamnak.

2016. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez eléggé önsajnálattá vált, bár alapvetően igazat írsz le. Mi a probléma veled vagy miből gondolod, hogy miért nem volt eddig barátnőd? Valahol szerintem lehet segíteni a te helyzeteden is, de rosszul tetted fel a kérdést.

18/L

2016. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!