Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek? Táncoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Táncoljak vissza? Hívjam?

Figyelt kérdés

Decemberbe egy csodálatos férfi lépett be az életembe akit akkor nem értékeltem...Azóta annyi dolog történt,hogy a szemléletem teljesen megváltozott.Eddig őt hibaztattam de rajottem végig én voltam minden gond okozója köztünk.

Nem ment mert közönyös voltam vele,és most olyan bűntudatom van a leggonoszabb ember se érdemelné meg azt a sok idegességet amit ma már nagy buval de belátom okoztam.

Sokszor megalazott ezért mondtam legyen vége de rajottem,hogy olyanokat tettem és mondtam,hogy csoda hogy kinem rakott akkor a lakásából...

Nos ő szakítás után keresett,elküldtem lehordtuk egymást mindennek és tiltott.

De nagyon hiányzik,gyötör a bűntudat és mindent másképp csinálnék ma már.

Nagyon egoista úgy mint én ezért nem volt olyan dolog amin ne vesztünk volna össze...de ma már nem az a nő vagyok.

Szerintetek felhívjam,hogy miujsag hogy van?

Ha már van is neki más legalább bocsánatot tudok tőle kérni...

Este végül lezártam a telot pedig már tárcsázni akartam.

Előre is köszönöm,és sorry a hosszú sorokert.

N/18



2017. febr. 23. 12:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hívd fel most!!!!

Azt lesz ami lesz.....

2017. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hivtam...:(
2017. febr. 23. 21:48
 13/15 anonim ***** válasza:
És?Mi volt?
2017. febr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Meséld el neki, hogy te nő vagy. A nők pedig nem logika, hanem az érzéseik mentén döntenek. Nem tettél semmi rosszat. Akkor úgy érezted, ezt kell tenned. Talán azért, mert ő olyat tett, ami ugyan a tudatodban nem verte ki a biztit, de a tudatalattidban igen. Talán nem tett semmi rosszat, csak hormonális háború dúlt benned. (19 éves kor még csak jogilag felnőtt).
2017. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Huha... Most is miatta vagyok fent,na mindegy.

Felhivtam azzal jott rogton emelt hanggal hogy "te mit akarsz???" mondtam,hogy csak erdeklodni hogy van es mi van vele...

Mondta egesz jol,minden ok mèg valamit akarok?

Mondtam semmit,szèp estèt.

Utana irtam egy sms-t,hogy igen akartam valamit...a bocsanatod.

Azota 1-2 uzi volt.

Remelem megbekel.:) Irok majd mi lett,szoritsatok

Utolso te pedig...ha ferfi vagy,remelem megbecsul a parod... Barcsak tobb ilyen lenne,koszonom!

2017. febr. 25. 01:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!