Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tapossam el a "baratnom"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapossam el a "baratnom" kozelebe ferkozo fiut?

Figyelt kérdés

Durva amit tennek?


Van egy lany aki csak a "baratom"

O legalabbis azthiszi, hogy csak baratkent nezek ra. Mar kb 4 eve ismerem es azota baratsagot mimelek. O tenyleg azthiszi, hogy en csak azert vagyok vele, mert baratkozni akarok. Mindennap talalkozok vele a varosban. Suli utan, ha mar nem tanulunk es nem a haverokkal vagyok akkor vele toltom az idomet. Sokat olelgetem ot. Puszikat is szoktam neki adni, es neha simogatam az arcat vagy seta kozben megfogom a kezet. Tovabb nem nagyon mentem. Azthiszi ez meg belefer, es nem esik leneki, hogy szeretem ot. Felek, hogy elrontnam a baratsagunkat, de most a kepbe jott egy csoka. Ezzel most talalkozgatnak es lehet lesz is koztuk valami. Megol a feltekenyseg, nagyon duhos vagyok. O az enyem, csak az enyem! Es elveszik tolem, mar kevesebbet talalkozunk. Heti 3x esetleg, mert a fiuval van vagy mas elfoglaltsaga akadt. Meg ami nagyon aggaszt, hogy a baratnom szuz es nem akarom, hogy ez a sz**r.hazi hozza nyuljon. Onzo vagyok undorito, de ha kell akkor szetvalasztom oket. Nem akarom elvesziteni ot. Az is idegesit, hogy ilyen naiv. Sokszor az olemben szokott ulni es egy honappal ezelott nalam aludt en mar albiban vagyok. Ket napig nalam volt. Egesznap vele voltam, beszelgettem vele, kajaltunk is. Este meg egy agyban aludtunk. Kqva nehez volt visszafognom magamat, nem csak meg d**gni akartam..akarom ot. Eszmeletlenul szeretem, mar belehalok ebbe, de tenyleg. Neha a kepebe ordibalank, hogy hahoo ebreszto!! Szeretlek! Azt mondta mas fiuval nincs ilyen viszonyban..tudom..megis olnem az illetot, ha mashogy lenne. Allitolag csak velem ilyen, mert nagyon szeret engem es a mi baratsagunk fontos neki. Sokaig azthittem, hogy a bolondat jaratja velem, mintha szineszkedne. De nem..tiszta h.lye komolyan azthiszi ez baratsag. En is ba****sz vagyok, mar reg elkellett volna neki mondanom, hogy belevagyok zugva, de tudom, hogy mennyire nyuszi es elvan varazsolva. Na most mar, szerintem nem erez semmit a fiu irant, de azert eltuntetem ot az eletebol. Egy biztos, tetszem a "baratnomnek". Jokepunek tart, az elso csokja velem volt amugy. Mindig keres, imad engem..tudom! Es szerintem mukodik is a kemia..mert sokszor ha hozzaertem bepirult, bujt hozzam, es imadja ha az olemben lehet. Most erre mit mondjak? Tudom, hogy erezte, hogy all a farkam. De nem jegyezte meg, hogy zavarna. Nem tudok kiigazodni rajta. De dontottem, elmondom neki, hogy szeretem es szerelmes vagyok bele.



Szerintetek nagyon durva lenne, ha eltaposnam a fiukajat? Nem jarnak..meg..de megorulok mar. Nem vehetik el tolem!! Senki!! Addig voltam nyugodt, amig nem keztek korul rajongani a pasik.


Tudtok esetleg valami tanacsot adni? Lehet ezt finomabban is elintezni, hogy elkergessem a sracot?


Azt tudom, hogy szemet alak vagyok.


Ui: Nekem ez a lany olyan mintha tenyleg a baratnom lenne..ertitek? Nem..mintha a parom lenne. Csak szex es csok nincsen. De amugy mintha a egypar lennenk.:/

23F



2017. febr. 23. 20:51
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Mentsegere legyen a "baratnomnek" hogy nem tudja, hogy erre keszulok..es nem latja rajtam, hogy feltekeny vagyok. Nem tudom miert nem esik le neki a tantusz. Tudom, hogy szemet vagyok es lehet neki is fajdalmat okozok, de tudom..hogy szeret es megbocsajtana:/ nem tudja elkepzelni mennyire ko***og vagyok ha rola van szo. Marcsak azert is szerettem rajta tartani a szememet, mert igy nem mentek a kozelebe. Nekem kozben voltak baratnoim, de szerelemmel csak ezt a lanyt szeretem.
2017. febr. 23. 21:00
 2/37 anonim ***** válasza:

Tedd azt amit már régóta kellett volna és mondd el neki, hogy érzel iránta. A többi pasi belét bár vonzó dolog volna kitaposni, de szerintem ne tedd, mert csak megutáltatnád magad. Beszélj vele és próbálj higgadt maradni a fasszikat meg HAGYD!

30/f

2017. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
98%
"Nekem kozben voltak baratnoim, de szerelemmel csak ezt a lanyt szeretem." 👏
2017. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

A szerelmemet soha nem bantanam:D ha vele vagyok nyugodt vagyok. Vissza tudom magam fogni,de ha azzal a csavoval lenne lehet darabokra szednem elobb utobb. Vicsorogva taposnam el a pasast. Eddig nem erdeklodtek a baratnom irant. Nem reg kezdtek korulrajongani. A legtobb sracrol tudomast sem vesz, de mert csak felos. Megis ezzel a sz*r darabbal van.

Mindenkepp elmondom neki, hogy mit erzek!

2017. febr. 23. 21:12
 5/37 A kérdező kommentje:
Igen voltak baratnoim ezzel baj van? Szerettem az osszeset, de felszines kapcsolataim voltak csak. A leghosszabb is csak 6 honapig tartott. Igazabol nem erdekel mas lany, csak o!!:D
2017. febr. 23. 21:14
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Jo, ha 4 teljesen ev alatt idaig sikerult eljutnod, mikozben masokat kurogattal, akkor legyszives bocsajtsd mar neki, hogy a kovetkezo 10 evet nem arra szanja a holgy, hogy rad var, mig ossze nem szeded a tokeidet.
2017. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Ember ezt most ne vedd sértésnek de te egy hatalmas idióta vagy eddig nem mondtad neki hogy szereted. Szerintem már rég együtt lennétek. Nyomás holnap elmondani neki! :DD
2017. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
23%
Én a helyedben legközelebb átkarolnám a derekánál,és szorosan magamhoz húznám miközben sétál a jobb oldalamon.
2017. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Oke ez igaz. De most mit tehettem volna? Kozben megismertem egy egy lanyt, veluk voltam par honapig es ennyi. Ha a baratnommel osszejonnek en akar eveket is varok erre a lanyra, nem csak szexet akarok tole! Vele akarok lenni. Mint eddig, csak ha egyutt lennenk, nem lehetne mas csoka, tobbet lennenk egyutt, szeretnem ha velem lenne boldog, szeretni akarom ot.



Kicsit haragszom a baratnomre, nem hiszem el, hogy ennyire vaksi! Mindegy majd elmondom neki, csak szandekomban all elkergetni a sracot akkor is, ha nem lesz koztem es a szerelmem kozt semmi.

2017. febr. 23. 21:20
 10/37 A kérdező kommentje:

Igen..idiota vagyok:D

Eddig teljesen megvoltam elegedve azzal, hogy "csak" baratok vagyunk. 2 evvel fiatalabb is nalam. Es nem volt pasija sem meg. Nem akartam letamadni ot az erzeseimmel, mar az elejen azzal inditott, hogy en milyen jo baratja vagyok:D meg kedvelem engem. nem ereztem, hogy veszely leselkedhet rank ( ram ) nem is beszelt fiukkal, senkivel. Most meg igen..ezert mintha most raketabol kilottek volna, nem fogjak elvenni tolem!!

2017. febr. 23. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!