Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tapossam el a "baratnom"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapossam el a "baratnom" kozelebe ferkozo fiut?

Figyelt kérdés

Durva amit tennek?


Van egy lany aki csak a "baratom"

O legalabbis azthiszi, hogy csak baratkent nezek ra. Mar kb 4 eve ismerem es azota baratsagot mimelek. O tenyleg azthiszi, hogy en csak azert vagyok vele, mert baratkozni akarok. Mindennap talalkozok vele a varosban. Suli utan, ha mar nem tanulunk es nem a haverokkal vagyok akkor vele toltom az idomet. Sokat olelgetem ot. Puszikat is szoktam neki adni, es neha simogatam az arcat vagy seta kozben megfogom a kezet. Tovabb nem nagyon mentem. Azthiszi ez meg belefer, es nem esik leneki, hogy szeretem ot. Felek, hogy elrontnam a baratsagunkat, de most a kepbe jott egy csoka. Ezzel most talalkozgatnak es lehet lesz is koztuk valami. Megol a feltekenyseg, nagyon duhos vagyok. O az enyem, csak az enyem! Es elveszik tolem, mar kevesebbet talalkozunk. Heti 3x esetleg, mert a fiuval van vagy mas elfoglaltsaga akadt. Meg ami nagyon aggaszt, hogy a baratnom szuz es nem akarom, hogy ez a sz**r.hazi hozza nyuljon. Onzo vagyok undorito, de ha kell akkor szetvalasztom oket. Nem akarom elvesziteni ot. Az is idegesit, hogy ilyen naiv. Sokszor az olemben szokott ulni es egy honappal ezelott nalam aludt en mar albiban vagyok. Ket napig nalam volt. Egesznap vele voltam, beszelgettem vele, kajaltunk is. Este meg egy agyban aludtunk. Kqva nehez volt visszafognom magamat, nem csak meg d**gni akartam..akarom ot. Eszmeletlenul szeretem, mar belehalok ebbe, de tenyleg. Neha a kepebe ordibalank, hogy hahoo ebreszto!! Szeretlek! Azt mondta mas fiuval nincs ilyen viszonyban..tudom..megis olnem az illetot, ha mashogy lenne. Allitolag csak velem ilyen, mert nagyon szeret engem es a mi baratsagunk fontos neki. Sokaig azthittem, hogy a bolondat jaratja velem, mintha szineszkedne. De nem..tiszta h.lye komolyan azthiszi ez baratsag. En is ba****sz vagyok, mar reg elkellett volna neki mondanom, hogy belevagyok zugva, de tudom, hogy mennyire nyuszi es elvan varazsolva. Na most mar, szerintem nem erez semmit a fiu irant, de azert eltuntetem ot az eletebol. Egy biztos, tetszem a "baratnomnek". Jokepunek tart, az elso csokja velem volt amugy. Mindig keres, imad engem..tudom! Es szerintem mukodik is a kemia..mert sokszor ha hozzaertem bepirult, bujt hozzam, es imadja ha az olemben lehet. Most erre mit mondjak? Tudom, hogy erezte, hogy all a farkam. De nem jegyezte meg, hogy zavarna. Nem tudok kiigazodni rajta. De dontottem, elmondom neki, hogy szeretem es szerelmes vagyok bele.



Szerintetek nagyon durva lenne, ha eltaposnam a fiukajat? Nem jarnak..meg..de megorulok mar. Nem vehetik el tolem!! Senki!! Addig voltam nyugodt, amig nem keztek korul rajongani a pasik.


Tudtok esetleg valami tanacsot adni? Lehet ezt finomabban is elintezni, hogy elkergessem a sracot?


Azt tudom, hogy szemet alak vagyok.


Ui: Nekem ez a lany olyan mintha tenyleg a baratnom lenne..ertitek? Nem..mintha a parom lenne. Csak szex es csok nincsen. De amugy mintha a egypar lennenk.:/

23F



2017. febr. 23. 20:51
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Ha elutasit, de a baratja maradok. Akkor sem lehet mas csokakkal majd. Akkor inkabb szuzen fog meghalni!!! Kulonben meg tobbszor is beszeltuk, hogy lehet velem kellenne elveszitenie, en ovatos lennek, van mar tapasztalatom. Vele am nem vagyok ekkora f***sz. Kedves vagyok es soha nem eroszakoskodtam. Megszelidulok mellette:)
2017. febr. 24. 06:47
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Undorító vagy :D

Szerintem mutasd meg a "barátnődnek" ezt a kérdést és már nem is lesz gondod erre az egészre :)

Ha tudná, hogy hogyan gondolkozol..amiket ide leírtál az életben nem látnád többet az biztos.

2017. febr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mar keso. Mar osszejottek, m az a masik az elso perctol ferfikent lepett fel, igy van jelen a csaj eleteben,o is igy gondol ra. Te meg evek ota batatkozol, mar elhitetted a csajjal, h nem lesz koztetek semmi. Hisz te vagy az idosebb, a tapasztaltabb. Ugy van vele a csaj, mar biztos leptel volna,ha akarnal valamit. Mar nem nez rad ferfikent. O is felnott, mar reg radmaszottt volna, ha kellenel neki.


33N

2017. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg barom. Mi az, hogy ha elutasít, akkor is elüldözöl mellőle mindenkit, és szűzen fog meghalni? Ki vagy te, mit képzelsz magadról?
2017. febr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Nem jarnak meg:D a baratnommel facebookon beszelek errol a fiurol is irt 😈 meg nincsenek egyutt. Elmeselte h mit csinaltak. Telefonon is beszeltunk, ma talalkozunk majd. Nagyon nyuszi..azt mondta kedveli a fiut, tok aranyos;D istenem hogy mondthat ilyet egy korombeli sracra? Nekem csak olyanokat mondott h jokepu ferfi vagyok, helyes, sokszor bujik is. De allitolag akkor is csak baratkent nez ram, de tetszem neki:D telefonon mondtam a szerelmemnek, hogy beszelni akarok vele valamirol.


Tudom, h beteg vagyok:D De akkor sem mondok le errol a lanyrol.


Nem akarom, h mas ra tegye a kezet. Persze h nem veszitheti el a szuzesseget mas pasassal. Egyikse erdemli meg! Meg en sem, de a mi kapcsolatunk mas..mar 4 eve szeretem ot. Es annyira mint en senki nem fogja szeretni!!! Imadom ezt a lanyt. Kulonben meg konnyu lesz iranyitani is majd. Mindit hallgat ram, sokszor adok neki tanacsokat, barmirol volt szo, hozzam fordult es az en velemenyemre kivancsi. Mindig keres, hiv es sokat vagyunk, leszunk megint ennyit egyutt. A baratnom nagyon manipulalhato, nem akarok neki rosszat, nem akarom bantani, mert szeretem. Mindig megvedtem mindenkitot. Lelkileg serult sajnos:( Az apukaja sokszor megverte, kikapott tole. Szigoruak a szulei, de amiota ismerem azota azt mondja nem bantjak, mert mar onallo szemelyiseg, nem mondhatjak meg neki h mitcsinal. Alig van a suli es a baratai meg miattam otthon. Az elmult 4 evben nagyon a szivemhez nott mar:D nagyon artatlan, zarkozott lany, tok nehezen engedett kozel magahoz barkit. De aztan akit a baratjanak mondhat ma mar azzal tenyleg joban van. Engem szeret a legjobban:D sokszor mondja, h nagyon fontos vagyok neki es ahj..annyira imadom..:) olyan halkan szokott beszelni:D

2017. febr. 24. 11:15
 26/37 A kérdező kommentje:
Pasija nem lesz neki! Nem fogom engedni! Ha nem jarunk majd akkor sem. O az enyem, ez van. Van egy csomo masik csaj a vilagon, foglalkozzanak azzal a ferfi tarsaim. Nekem viszont csak o kell, mas nem erdekel:D Mindezt igy nem mondhatom el neki, nem azert mert elfordulna tolem..csak beijedne nagyon felne tolem:/ pedig soha nem bantanam. Ezert csak fokozatosan "fojtom meg a szerelmemmel":D
2017. febr. 24. 11:20
 27/37 anonim ***** válasza:
97%

Te akkora egy bődületes barom vagy,hogy hihetetlen.

Nincsenek rád szavak. 👋

N25

2017. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
92%

Négy éve ismered, kedvel téged, az öledbe ül, egy ágyban alszotok, és szerinted ő félénk - ne magyarázd már meg lény szíves, hogy akkora nyuszi vagy 23 évesen, hogy nem mertél többet kezdeményezni nála évek alatt sem.


Amit leírtál, az nem szerelemnek tűnik részedről, hanem simán egónak, önzésnek, birtoklási- és kisajátítási vágynak és nevetséges kettős mércéről tanúskodik.


"Pasija nem lesz neki!"


Pont annyira nem lesz, mint ahogy nem neked nem volt a négy év alatt barátnőd.


Mégis mit gondoltál, zárdába vonul, vagy simán csak vénkisasszonyként öregszik meg szűzen, miközben te csajozol ezzel-azzal?


Ha ez nem kamu kérdés, akkor - és ezt tényleg minden bántó szándék nélkül mondom - érdemes lenne felkeresned egy jó pszichológust.

2017. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Oh velem szembe nem annyira felenk mar:D


Volt baratnom. Tobb is, de tenyleg nem tartott hosszu ideig egyik sem. Csak par honaposak voltak. Kalandom volt inkabb vagyis van jelenleg egy szex partnerem. De ha a baratnommel alakuloban lenne valami, abba hagyom a kufircolast!! Mellette ha hiszi ha nem a nep, de huseges lennek hozza:) Hiszen akkor ot fogom d.gni

Nem megy szakemberhez. Nem fog szuzen meghalni a szerelmem nagy esellyel osszejon velem.

2017. febr. 24. 13:44
 30/37 A kérdező kommentje:
Nem megyek*
2017. febr. 24. 13:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!