Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak olyan 'férfias férfiak'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan 'férfias férfiak' akik a 'cuki' lányokat szeretik inkább?

Figyelt kérdés
Szóval nem azt a nagyon nőies, formás 'igazi nőt' hanem inkább az 'aranyosabb', kislányosabb fajtát? És hát hogy az mit jelent, az hogy vékonyabb, (alacsony nem vagyok, 169 cm :( ) kicsi a melle, kicsit infantilisabb (de azért nem idióta, intelligens csak hát na, fogalmazzunk szépen, gyermeki lélek :D rajzfilmeket meg a játékokat is szeretem pl). Nem teljesen az a nagyon vidám 100%-ban (bár tudom hogy a megfelelő ember mellett az lennék) de azért igyekszik. És hogy mit értek 'férfias' alatt? Nehéz megmagyarázni mert csak egyszer voltam olyannal aki mellett tényleg nőnek éreztem magam (egyszer, mint egy éjjel), szóval magabiztos, erős, határozott, de ugyanakkor nem azt érezteti hogy felsőbbrendű (amit az ilyenek nagyon szeretnek sokszor), csak azt, hogy 'megvédi' a nőt ha kell, biztonságban érzed magad mellette. És ugyanakkor kedves is meg aranyos meg intelligens, . :) Kicsit lehet hogy sokra vágyok, de ez csupán csak elméleti kérdés egyelőre. Eddig egyáltalán nem voltak igényeim egyébként, csak mostmár majd ha úgy alakul, olyannal szeretnék kapcsolatot aki tényleg az 'igazi' és tényleg jól érzem magam mellette. :) 22/L
2017. febr. 25. 09:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, vannak. :)
2017. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen szerelmes levelet szeretnék.
2017. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!