Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, felköszöntenétek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, felköszöntenétek ebben az esetben nőnapon a párotokat?

Figyelt kérdés
Ha előző nap össze vesztetek volna, akkor másnap felköszöntenétek a barátnőtöket nőnapon? Vagy nem?

2017. márc. 8. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon összevesztünk, nem.


Ha csak kisebb vita volt, igen.

2017. márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha fontos neki és jól esik, akkor mindenképp...


24F

2017. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Én nő vagyok, de ha kihagyná az alkalmat,ha más nem békülési szándékkal, akkor soha többet ne köszöntsön fel semmi alkalomból.
2017. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert ha tegnap osszevesztek,ma nem Nő???
2017. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen esetben nem tartok nőnapot, szülinapot, névnapot és hasonlókat.
2017. márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

"Én nő vagyok, de ha kihagyná az alkalmat,ha más nem békülési szándékkal, akkor soha többet ne köszöntsön fel semmi alkalomból."


Ez azért elég demagóg. Nyilván azon múlik, hogy min vesztek össze. Ha például leszoptad az összes szomszédot, amit tegnap megtudott, akkor nyilván nem várhatod el, hogy bármiért is felköszöntsön.

2017. márc. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én nem merném, mert 50% esélye van, hogy nekiáll hepciáskodni, hogy "neki nem kell virág" meg "mekkora férfisoviniszta ünnep ez". Lásd Index cikkek mai termését eddig.
2017. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen esetben nem köszönteném fel nőnapon. Szülinap, névnap: persze. Ez a kollektivista ünnep viszont nekem nem jelent semmit.
2017. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alig egy hete, elég durva dolgokat mondott nekem egy lány, ennek ellenére felköszöntöttem mert fontos nekem.
2017. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha tudom róla, hogy megsértődne ha elmaradna, valószínűleg felköszönteném. Egyébként nem.
2017. márc. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!