Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi bánatban szenvedek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatban szenvedek. Hogyan lehet ezt végleg megszüntetni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, elfelejteni. Szenvedek mint egy állat.

30/F



2017. márc. 10. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Idő. És még idő. És amikor már eljutsz odáig, hogy ennél bármi jobb, csak történjen végre valami, akkor elkezdesz kimozdulni, és kezdeni valamit magaddal. Pár hete estem túl én is, és fel kellett ismernem, hogy a legnehezebb rész az önsajnálat feladása
2017. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég rossz érzés, tudom. Nekem tavaly nyár elején lett vége egy kapcsolatomnak. Azóta próbálok helyrejönni, visszatalálni önmagamhoz. Eleinte nagyon rossz volt, mostanra már sokkal jobb. Újra tele vagyok tervekkel, ötletekkel.

Közhelyesen hangzik, de egyedül az idő tud segíteni. Hamarosan neked is jobb lesz, csak tarts ki és próbáld elterelni a gondolataidat. Jön a nyár, kirándulj, élj a hobbijaidnak, akármit. 34F

2017. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségfüggő, hogy kinek mi működik. Nekem pl a szakítás után 2-3 hét intenzív alkohol kúra, utána egykét könnyűvérű 20onéves erényének megbecstelenítése. Utána helyre zökkenek és megy tovább az élet.
2017. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is most épp ebben vagyok. Telik az idő, és közben kutatom az értékeimet. Rájöttem, hogy egyedül is egész vagyok és nem feltétlen kell párkapcsolat. Néha csak tengek, néha új hobbiknak élek, néha átgondolom mik voltak az előző kapcsolat hibái. Megszüntetni szerintem nem tudod, de idővel elfogadod. Csak ne add fel. Építsd a saját személyiséged.
2017. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra vigyázz, hogy ne nyúlj az alkoholhoz. Mélyebbre süllyedhetsz, mint hinnéd, és azokat is elmarod magad mellől, akik szeretnek. Csak azért írom, mert férfiaknál szerelmi bánat esetén kézenfekvő valamiért, hogy az ital után nyúlnak. Nem szabad.
2017. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!