Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normalis dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis dolog hogy a párom a penztarcajaban örzi a halott exe fényképét?

Figyelt kérdés
A làny meghalt kb 6 ève vagy mèg több.Mi 8 honapja vagyunk egyutt, vèletlen láttam meg a kèpet ès nagyon meglepett.Mivel sosem veszitettem el ìgy senkit es a közeli ismeretsègi körben sincs ilyen tanacstalan vagyok.Megèrtem hogy borzaszto dolog igy elvesziteni valakit tudom hogy nagyon szerette ès jo kapcsolatuk volt fiatalok voltak elso szerelem es varatlanul halt meg a làny.Most keszulunk osszejoltozni es megijedtem ,hogy esetleg mèg nincs tul rajta .Mèg nem beszeltem vele rola es nem tudom hogy mondjam el neki ,hogy nekem ez rosszul esik

2017. márc. 26. 00:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
Hat sztem is kérdezz rà de óvatosan és meg3rtem az aggodalmadat hisz egy nő sem vàgyikegy olyan kapcsolatra ahol mindíg csak a második helyen van a pàrja szívében!Mégha meghalt a voltpàrja elfogadnàm hogy pl hogy van rola albuma de az hogy a fénykêpe a pénztàrcâjàban lapul az már nekem is sok!A páromnak is van albuma igaz nem fb-on de dvd lemezen van kiirva de nem nézegeti ha ott vagyok meg elkeveredik nâla nem ezzel foglalkozik nap mint nap !
2017. márc. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Előre leszögezem, hogy a kérdésedre nem bántó szándékkal formáltam véleményt.

A barátod emlékeihez, a múltjához, a Facebook fotóalbumához, a pénztárcája tartalmához csak annyi közöd van amennyit ő enged.

Furcsállhatod a képekhez való kötődését, mégis bőven belefér a normálisba. Az emberek eltérően gondolkoznak, és viselkednek.

Azt írod nem vagy féltékeny, legyen igazad. Akkor az érzéseidet minek hívjuk, pl. irígységnek, vagy kisajátítási vágynak? Mindegy mi az, de nem szimpi.

Olyan hölgynek tűnsz aki már 8 hónap után elvenné az ember énidejét, és bemászna az énterébe, mert téves elgondolás alapján számára ezt jelenti a 100%—os "mellette állást".

Hát nem!

2020. okt. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom az utolsót.
2020. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!