Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet még belőlem tornászbajno...

Lehet még belőlem tornászbajnok vagy halott dolog? 17/l

Figyelt kérdés
3 éves koromtól 6 éves koromig művészi tornáztam. Elég kemény edzőnk volt ahoz képest, hogy kicsik voltunk. Megtanított bennünket mindenre: fegyelem, kitartás, összetartozás. Híd, mérleg, kézenállás, fejenállás, szabályos gyertya stb.. koreográfiák.. rengeteg fellépés, első hely. Mindenki ugynaúgy nézett ki.. vartak nekünk ruhákat fellépésekre. Papírvékony és hajlékony kislány voltam. Aztán egy szép napon at edzőnk abbahagyta, otthagyta a csapatot. Mindenki ment a maga útjára. Én nem sokkal beteg lettem, kórházba kerültem. Rengeteget híztam kb általánosban 60 kiló lettem ami sok volt. Tesi egyáltalán nem ment. Lassú voltam. Most 50 kiló vagyok és 160 cm és minden álmom, hogy olyan tornász legyek mint rég.. de hogyan? Az akkori gyakorlatok még simán mennek de egyszerűen nincs már ilyen képzés sehol:( pedig olyan jó lenne...
2017. jan. 29. 08:59
 1/1 anonim válasza:

Hát szerintem lehetsz még. Otthon kell feltalálnod magad és eszközöket venni. Hely-és időigényes a dolog, de ha neked megéri akkor igazából ez a legfontosabb.Szerintem lehet belőled csak kitartás szükséges!

Én atlétikázom, sose voltam ügyes, de anyuék vettek nekem gátat és azon gyakoroltam és utána sokkal jobban ment.

2017. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!