Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket nem taszítanak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem taszítanak az ilyen a karrierista, munkamániás nők?

Figyelt kérdés

Szerintem egy nő legyen nő és legyen fontosabb a kettőnk kapcsolata, az együtt töltött időnk, legyen házias (ebbe én is segítenék) és ha lesz család akkor inkább a gyerekkel legyen, mint a munkahelyen. Nekem is egy nyugodt munkahelyem van, itthon dolgozom, nem keresek rosszul, igaz túl jól sem. Szeretném, ha ő se lenne munkamániás, ne a pénz legyen központban.

Most ezt a rádióműsort hallgatom és nagyon sok igazság van benne:

https://www.youtube.com/watch?v=CY-gMqH1Goc


2017. ápr. 21. 08:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
21%
Engem irtózatosan taszítanak, de van akit nem zavar. De normális párkapcsolatuk tutira nem lesz.
2017. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
76%
À màr azt hittem,nem létezik férfi,aki így gondolkodik.Én olyan nő vagyok,amilyenről ìrsz.Csak sajnos kebés férfinek jön be ez...
2017. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
16%

Ilyenkor csak azzal nem számoltok, hogy a másik oldalt is megbántjátok.

Én elismerem, hogy buta vagyok, és dolgozni sem igazán szeretek. Ott vagyok egy szellemi betanított diákmunkán (mert mellette egyetemre járok, de valószínűleg sosem fogom tudni befejezni), és ott hiába vagyok jó, és hiába tudom mindig megoldani az ügyfélnek a problémáit, valami hiányzik.


Erre fel, ha inkább adnék majd a gyerekemnek egy édesanyát, akire számíthat és minőségi együtt töltött időt és rendben tartanám a lakást ahelyett, hogy közmunkán vagy árufeltöltőként r*hadjak megalázó bérért, akkor rögtön megkapom a lusta, munkakerülő jelzőt.


Én tiszteletben tartom, ha nektek a karrier kell,

de cserébe ti is tartástok tiszteletben azokat a nőket,

akik ezt másképp gondolják!

21/L

2017. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
13%

Másrészt:

oké, hogy az orvos vagy a mérnök érdekes munkakörök,

de a legtöbb ember nem ilyen pályán helyezkedik el, mert ehhez azért ész is kell.

A sz**t lapátolni minimálbérért meg tudom mivel jobb, és mivel szabadabb, mint a borzalmasnak beállított háztartási munka.

2017. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
16%
*nem tudom
2017. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
87%
Utolsóka, de ha szerinted is ilyen buta vagy, miért akarsz szaporodni? Nem kellene azokat a géneket tovább örökíteni, van már elég hülye.
2017. ápr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
54%
Taszítanak azok akik rangért, elvárásokért karrieristák, amúgy utálják/nem szeretik a munkájukat(azok is akik előadják hogy szeretik, de látszik hogy csak az elvárások miatt mondják ezt), és lenézik azt aki nem olyan/nem keres annyit/nincs olyan beosztása a cégnél. De az ilyen férfiak is taszítanak.
2017. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szerintem joga van eldönteni neki is,szerintem te félsz mert nem vagy izzig vérig pasi és félsz hogy a nő többet tesz le az asztalra.

Amúgy miért kellene feltétlenül gyereket csinálni mindenkinek?

Ez a baj,hogy gyártja mindenki a pulyát,de a hátrányokkal nem számol.

ÉS mi van ha valakinek a pénz a siker kell csak?

Pl én elképzelni nem tudoknék egy síró bömbölő masinát akiért áldozzam fel az egész életem,a csajom elhízzon tőle,nem mehetnénk nyaralni,nem tudnék olyan dolgokat megengedni amikre vágyom mert ott a gyerek.

Ergó sok lemondással is járhat,valaki ezt nem akarja bevállalni amit megértek nagyon.

Nem fekete és fehér,főleg Puzsérkét hagyjuk már egy nyomi kis senkiházi az az ember,mit ért el,hagyjad már.

Ha már valakinek számítana a véleménye akkor Friderikusz,Berki,Gattyán Gyuri ne ők okoskodhatnak,mert le tettek valamiket az asztalra.

2017. máj. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!