Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket nem taszítanak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem taszítanak az ilyen a karrierista, munkamániás nők?

Figyelt kérdés

Szerintem egy nő legyen nő és legyen fontosabb a kettőnk kapcsolata, az együtt töltött időnk, legyen házias (ebbe én is segítenék) és ha lesz család akkor inkább a gyerekkel legyen, mint a munkahelyen. Nekem is egy nyugodt munkahelyem van, itthon dolgozom, nem keresek rosszul, igaz túl jól sem. Szeretném, ha ő se lenne munkamániás, ne a pénz legyen központban.

Most ezt a rádióműsort hallgatom és nagyon sok igazság van benne:

https://www.youtube.com/watch?v=CY-gMqH1Goc


2017. ápr. 21. 08:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%

Aki meg csak a pénzt hajszolja, idővel rájön, hogy miről is csúszott le.


ha vki. szereti a hivatását és szeret dolgozni, nem csak a pénz miatt teszi.


hanem hivatásszeretet, önkiteljesedés, önmegvalósítás.


ha ezt te undorítónak tartod, hülye vagy, és nem látod át, miről szól ez az egész.

2017. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd a nők eldöntik, mitől érzik nőnek magukat, nektek nem kell belepofázni.
2017. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
95%
A háztartás vezetése női érték? Ki szerint? Erről megkérdeztétek a nőket is, vagy csak a levegőbe durrogtattok közhelyeket? Ha a nők is így gondolnák, akkor nyilván nem harcoltak volna/harcolnának még mindig ez ellen, nem gondoljátok? Pedig a férfiakra állítólag jellemző a logikus gondolkodás, de ez a sztereotípia is megdőlni látszik.
2017. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
98%
Engem inkább az taszít, hogy a férfiak valamiért abszolút megmondóemberként tekintenek magukra, mintha joguk lenne belepofázniuk mások életébe.
2017. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
97%

utolsónál a pont! :))


így van!

2017. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%
Inkább legyen a nő karrierista munkamániás, mint egy munkakerülő lusta nő. :P
2017. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
19%

A karrierizmus egy visszataszító, negatív tulajdonság:

"karrierizmus


Törtetés; eszközökben nem válogató hajsza az egyéni sikerért. "

2017. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Amit nem értek, hogy miért kell a világot így ketté osztani. Te eldöntötted, hogy milyen nőt szeretnél. Miért kell azokat támadni, akiket nem szeretnél párnak? Jobb érzés vagy mi?
2017. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó esetben egy felnőtt nemtől függetlenül eltartja és ellátja magát, és nem szükséges rosszként gondol a munkájára. Ma már a háztartás sem egész napos munka, idővel a gyerek is eljár óvodába, iskolába.
2017. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
80%

Van egy maréknyi idióta férfi, akiknek fáj, hogy a munkavállaló nők hátrányba hozzák a férfit, mint a teremtés koronáját. Mivel a nő többé nem kiszolgáltatott, ezért már nem tekint a férfire uraként és parancsolójaként. Elveszett a dominancia és az eltartói szerep. Szóval a nők húzzanak vissza a konyhába, az legyen a dolguk, hogy szolgálják őket és a gyerekeket. Mit képzelnek a nők, hogy nem akarnak férjhez menni meg szülni?! Vissza az ántivilágot, ahol még kuss volt a nő neve, örült ha fedelet meg ételt kapott, megbecsülte és tisztelte ezért az urát!

Társadalmi probléma nekik, hogy a nők függetlenek és válogatnak, nem mennek hozzá 18 évesen az első jöttmenthez, így a fiatal férfiak zöme állandó pnci nélkül marad, a népesség meg csak fogy. Emiatt abajognak, de eszükbe sem jut megvizsgálni, hogy mitől silányultak el ennyire a férfiak. Szerintük a nők tanulása és munkavállalása miatt. Ezért utálják a karrierista nőket.

2017. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!