Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom nem akar durvábban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar durvábban együtt lenni velem, pedig már szó volt róla régebben?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy régebben (a kapcsolatunk elején) sokszor "feltüzeltük egymást" ilyen túlfűtött beszélgetésekkel, magyarán megmondva hogyan, milyen módon és helyzetben, tehát elég vadul és forrón. De mostanában már szó sincs róla hónapok óta hogy valóra váltanánk a fantáziánkat, ma is felhoztam neki, és azt mondta gondolkodott rajta. Mint kiderült annyira finomnak és törékenynek hisz ahogy jobban megismert, hogy velem csak szeretkezne, óvna. Persze örülök is ennek, de szeretnék szenvedélyesen együtt lenni.... Megkérdeztem tőle hogy mégis mit tegyek annak érdekében hogy így is együtt legyünk végre, nem tudott rá válaszolni. Nem tudom hogy vegyem rá, pedig olyan forró fantáziák voltak, de végül nem váltak valóra. Arra gondoltam hogy egy kicsit rájátszok, kihívóbb és "ribis" leszek előtte (ruhában ribis) hátha így jobban menne neki. De eddig bármit bevethettem mindig csak szeretkezés volt a vége, talán egyszer voltunk együtt úgy ahogyan vártam. Érzi hogy ez nekem néha fáj, mondta hogy legközelebb teszünk ellene hog ez így legyen..

2017. ápr. 23. 00:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

bogaram, ezt nem lehet megbeszélni. :D

2 lehetőség van.

1) elkezded vadul lovagolni, hangosan nyögve stb, aztán alakítod, ahogy akarod. És NEM hallgatsz rá. Te irányítasz, és kész.

2) húzd az agyát, izgasd föl, és jól hagyd ott. Egy idő után be fog vadulni. :D

2017. ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!