Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megerőszakolt a párom? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakolt a párom? Hogyan éljünk így tovább? 22/N

Figyelt kérdés

A párom (28) hazajött egyik éjszaka egy buliból. Ivott, de nem lerészegedésig. Lefeküdtünk, mert mind a ketten akartuk. Kb 2 óra múlva, elkezdett velem hülyéskedni, megcsikizett és közben felém került. Mondtam neki, hogy elég. Először hülyeségből, aztán határozottan, mikor éreztem, hogy nem enged. Erre közölte, hogy megint szeretne velem szexelni. Mondtam neki, hogy én meg nem akarom. A vége pedig az lett, hogy megtörtént, pedig továbbra is próbáltam a tudtára adni, hogy nem akarom.


Azt mondja ez nem erőszak, mivel akkor jobban is kifejezhettem volna, hogy nem akarom (karmolhattam volna például ezt mondja). Szerintem meg ez nincsen így. Ez szerintem lelkileg igenis az volt. Ez ugye nem normális dolog? Vagy tényleg jobban kellett volna érzékeltetnem, hogy nem akarom? A szavam nem elég? Elvvégre a párom. Ja és én 56 kiló vagyok, ő meg 190 cm és 95 kiló körül van, ráadásul edzeni jár, tehát nem kövér egyáltalán, hanem izmos.


2 éve vagyunk együtt, soha nem volt ilyen velem. Esküszöm, nem értem. Arra hivatkozik, hogy ivott előtte és ezért kicsit agresszívabb lett. Soha nem volt még ilyen, még csak hasonló dolog sem, mindig megértő volt eddig velem. Azóta azonban nem tudok vele együtt lenni. A legrosszabb amiért csalódtam benne, hogy tudja, hogy megerőszakoltak még tizenéves koromban (nem volt előtte barátom, ismeretlen volt az elkövető). Ezért örültem neki annyira, mert azt hittem ő normális. Vagy ez most mi? Megbocsájtsak neki? Ő azt hiszi nincs is mit megbocsájtani. Azóta egyébként olyan, mint előtte, teljesen normális.



2017. ápr. 24. 14:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Hat en lehet szakitanek. Ki tudja mi lenne, ha meg tobbet iszik vagy tiszta kanos... az ilyentol szerintem barmi kitelik. Nem tisztel.
2017. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

De most mit akarsz?! Saját véleményemtől függetlenül (mert a kérdésed egy szubjektív dolog):


1. Szakítasz vele, mert szerinted erőszak volt.

2. Nem szakítasz vele, mert béna vagy, aki nem mer kiállni magáért, hiába hiszed hogy erőszak volt.


Most valamilyen barátnői vigasztalásra vágysz itt, vagy arra hogy 20 ember bólogasson neked hogy "Igen ez erőszak volt"? Vagy szakítasz vele vagy nem.

Ha meg ekkora trauma ért, akkor nem a gyk.hu-n kell ezt kibeszélned, hanem egy pszichológusnál mondjuk. (Amiben semmi rossz dolog nincsen, az egy valódi terapeuta, ellentétben velünk válaszolókkal)

2017. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
14%

Kell neked ekkora állattal kezdeni!

Meg kell még neked ezek után gondolkozni hogy mit csinálj...

-.-

2017. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem hiszem, hogy te még egyszer az életben meg tudsz bízni benne, úgyhogy szakíts vele.

Amit művelt, az igenis erőszak, ugyanis te nem akartad. Innentől tök mindegy, hogy mi hogy zajlott. Az áldozat hibáztatása: te tehetsz róla, mert nem védekeztél eléggé. (Meg az apja faxát!) Az ital se kifogás. Tudod: nem visz be új tulajdonságot, csak felerősíti a meglévőket.


Az előzmények ismeretében el se tudom képzelni, hogy mi vitte rá erre.

2017. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem maradnek vele. Egyreszt mert lathatolag tudja magarol (vagy legalabbis ra tudja fogni), hogyha iszik, akkor agresszivabb lesz, megis undorito mod ilyen szintre issza magat. Masreszt pedig konkretan fel sem fogja hogy mekkora traumaval jatszott o ott. Es a legszomorubb, hogy nem is erdekli. Nem tudnek ilyen agyilag, szellemileg es erzelmileg selejttel semmilyen kapcsolatban lenni tobbe, akinek ezek alapjan a vilag a farka, a makkja meg az egoja korul forog. A kifogasat meg meg sen emlitem... karmolj, harapj? Ember... nem bennszulottek vagyunk, hanem kommunikaciora kepes emberek, akiknel a nem nemet jelent. Ha legkozelebb megint beiszik, es epp ahhoz tamad kedve, hogy agyonverjen akkor mit csinalsz? Arrol nem is beszelve, hogy aki ilyen megeroszakalossak jatszik, azt bekuldenem hajolgatni a szappanert par hetig... utana meglatjuk mennyire fogja felvallrol venni a fergese...
2017. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező az nem mentség, hogy "spiccesen" ezt csinálta veled. Én a helyedben szakítanék vele, mert ez szerintem nem egy megbocsátható bűn.


24/F

2017. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy, legalábbis együtt ne!
2017. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Úgyis vele fogsz maradni.
2017. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Az ilyen esetekre született meg a "Nem az NEM" jellegű kampány.

Persze, jelezhetted volna erőteljesebben, például ha kést szorítasz a torkához, vagy leütöd a vekkerrel. Akkor meg azt mondja, hisztis vagy, aki túlreagálta a helyzetet, elég lett volna szólni, és abbahagyja.


Nekem egyszer részegen a haverjaim hülyültek, és "viccből" rámásztak. Határozottan mondtam, hogy hagyják abba, de nem hagyták. Rohadt ijesztő volt, mert én nőként jóval gyengébb vagyok, még akkor is, ha hosszú évekig küzdő sportoltam. Akkor tértek magukhoz, mikor hatalmasat ordítottam. És annak tényleg közelében sem volt a dolog, hogy megerőszakoljanak, csak az ölembe ült az egyik és nem hagyott elmenni, még is nagyon megijedtem. Egy normális férfi nem él vissza a fizikai erejével (sem)

2017. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem is nagyon gáz, amit tett a barátod, nem kell ezért elhagyni, de mondd meg neki, hogy ilyen elő ne forduljon soha többet, mert azonnal otthagyod kérdés nélkül. beszélj vele, hogy ez nagyon gáz volt. Mondd meg neki, hogy megijedtél tőle. Valószínűleg ő tényleg nem akart rosszat, és azt hitte viccelsz, meg kéreted magad. Tényleg nem vette észre magát.
2017. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!