Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megerőszakolt a párom? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakolt a párom? Hogyan éljünk így tovább? 22/N

Figyelt kérdés

A párom (28) hazajött egyik éjszaka egy buliból. Ivott, de nem lerészegedésig. Lefeküdtünk, mert mind a ketten akartuk. Kb 2 óra múlva, elkezdett velem hülyéskedni, megcsikizett és közben felém került. Mondtam neki, hogy elég. Először hülyeségből, aztán határozottan, mikor éreztem, hogy nem enged. Erre közölte, hogy megint szeretne velem szexelni. Mondtam neki, hogy én meg nem akarom. A vége pedig az lett, hogy megtörtént, pedig továbbra is próbáltam a tudtára adni, hogy nem akarom.


Azt mondja ez nem erőszak, mivel akkor jobban is kifejezhettem volna, hogy nem akarom (karmolhattam volna például ezt mondja). Szerintem meg ez nincsen így. Ez szerintem lelkileg igenis az volt. Ez ugye nem normális dolog? Vagy tényleg jobban kellett volna érzékeltetnem, hogy nem akarom? A szavam nem elég? Elvvégre a párom. Ja és én 56 kiló vagyok, ő meg 190 cm és 95 kiló körül van, ráadásul edzeni jár, tehát nem kövér egyáltalán, hanem izmos.


2 éve vagyunk együtt, soha nem volt ilyen velem. Esküszöm, nem értem. Arra hivatkozik, hogy ivott előtte és ezért kicsit agresszívabb lett. Soha nem volt még ilyen, még csak hasonló dolog sem, mindig megértő volt eddig velem. Azóta azonban nem tudok vele együtt lenni. A legrosszabb amiért csalódtam benne, hogy tudja, hogy megerőszakoltak még tizenéves koromban (nem volt előtte barátom, ismeretlen volt az elkövető). Ezért örültem neki annyira, mert azt hittem ő normális. Vagy ez most mi? Megbocsájtsak neki? Ő azt hiszi nincs is mit megbocsájtani. Azóta egyébként olyan, mint előtte, teljesen normális.



2017. ápr. 24. 14:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Ma még megerőszakolás, de nemsokára kapsz pár pofont is. Nem irigyellek.
2017. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy nem kellene tovább együtt élnetek, de mivel már most is hezitálsz, gondolom megbocsátasz neki ahelyett hogy otthagynád.
2017. ápr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
bizalom nélkül nincs semmi (egyébként ha tudta mi volt veled annyira vigyáznia kéne az ilyennel hogy csak na)
2018. szept. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!